שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סגיב כהן חופשי במנהטן

  שיתוף פעולה בין מועדון התרבות הישראלי והתוכנית "חופשי במנהטן" הביא את הזמר סגיב כהן לסטיבן ווייס

  מועדון התרבות הישראלי משתף לאחרונה פעולה עם התוכנית "חופשי במנהטן" של בית הכנסת סטיבן ווייס להבאת פעולות תרבות עבור הקהילה הישראלית בניו-יורק. בית הכנסת בראשות הרב עמי הירש, ובהנחייתה של שרית רון הממונה על הקשר עם הקהל הישראלי, שם לעצמו מטרה לאמץ את הקהילה הישראלית בניו-יורק

  ולקיים פעילות תרבותית עניפה עבור קהילה זו. בית הכנסת, שפתח את שעריו בחינם בפני הקהילה הישראלית לתפילות ראש השנה ויום הכיפורים, מבקש להרחיב את פעילותו בקרב קהילה זו ולהוות כתובת עבור פעולות תרבות מגוונות לקהל הישראלי בניו-יורק. במסגרת מאמצים אלו פנו הרב הירש והגברת רון לאחרונה אל אברי פוקס לצורך הפקת שורה של פעולות תרבות לישראלים. מסגרת חדשה זו של אירועים הושקה ביום ראשון האחרון עם הופעה של הזמר הישראלי סגיב כהן ולהקתו.

   

  אברי פוקס ושרית רון (במרכז) עם סגיב כהן (משמאל) ()
  אברי פוקס ושרית רון (במרכז) עם סגיב כהן (משמאל)

   

  האולם התמלא בקהל ישראלי גדול, שנהנה מניחוח של מוזיקה ישראלית מפי מבצע שכוכבו דורך בימים אלא בארץ. סגיב כהן, שכותב מוזיקה עבור עצמו ועבור אחרים, ידוע כ"כפילו של אייל גולן", על שום הדמיון הפיזי והדמיון בסגנון המוזיקה של השניים, הקפיץ את הקהל בשורה של שירים ישראלים מפרי עטו ואחרים.

   

  התוכנית "חופשי במנהטן" ואברי פוקס מתכננים בקרוב שורה של פעילויות תרבות ישראלית אשר יכללו, בין השאר, פעילות מיוחדת לילדים ומשפחות, מופע של שירים ישראלים מתורגמים מכל העולם, ערבי שירה בציבור וריקודי עם, פרשת השבוע ועוד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים