שתף קטע נבחר

צפו: הרובוט שתמיד מנצח באבן נייר ומספריים

איך הוא עושה את זה? הכל טמון במדע ובטכנולוגיה. אה, ובלרמות. בינתיים אנחנו מפתחים בערוץ מחשבים רובוט שאומר "המנצח בין השניים" - בקול מתכתי

רובוט יפני תמיד ינצח יריב אדם באבן, נייר ומספריים. מדובר בגירסה שנייה לרובוט ג'אנקן שהוצג באוניברסיטת טוקיו ב-2012, והשיטה שלו: זיהוי מהיר. למכונה לוקח אלפית השנייה לזהות אם בן האדם החליט אבן, נייר או מספריים, באמצעות מצלמה ולהתאים את הצורה שלה כדי לנצח. אז כן, זה לרמות. אבל זה ממש מהר. וזאת בניגוד למחשב שהוצג בעבר ושממש מנסה ללמוד את האסטרטגיה שלנו. המירור מדווח כי הטכנולוגיה עשוייה לשמש בין השאר למניעת תאונות דרכים ואפילו - מסחר במניות (אנחנו נוסיף: כדי לעשות כוחות בכדורגל). 

 

 

רובוט עם צירים

האם זה היישום המוזר ביותר לטכנולוגיה רובוטית? ממש לא. שימו לב לרובו-אישה יולדת שמשמש להדרכת סטודנטים לרפואה בלידות וסיבוכים שעשויים להתרחש. הרובוטית עושה הכל, חוץ מלדבר (ולדרוש אפידורל).

 

 

LS3: רובו שור

ולא נקפח את הצבא. כמו תמיד. דארפה - הסוכנות האמריקנית לפיתוח אמצעי לחימה פשוט מייצרת דברים פסיכים לגמרי. נניח - הדבר הבא. חמור מכני עצום שאמור לשאת את הציוד של החיילים בשטח קשה. וכן ברור, ידוע - ככל הנראה מדובר במשימה שלא דורשת מימד הפתעה. הרובוט אגב, מגיב לפקודות קוליות וויזואליות.

 

 

 ויש גם צ'יטה: 28 קמ"ש בריצה. זה הרבה לרובוט עם רגליים.

 

ופאר היצירה: אטלס. הוא יכול לעשות כמעט הכל - חוץ מלחשוב בכוחות עצמו. החייל המושלם, לא?
 
 
סתם, סליחה, בלי אמירה. מצטערים. הנה משהו חמוד: מה קורה כשיש רובוט נכון למשימה אבל עם בעיית פרופורציות מול האובייקט.
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים