שתף קטע נבחר

נערים רעולי פנים תקפו שלושה ילדים בטבעון

אביהם של תאומים בני 6 וילד בן 9 התלונן כי הם הותקפו בידי רעולי פנים בעת משחק בחצר בית ספר סמוך, וכי שוטרים שהוזעקו לשם הבריחו את התוקפים

שלושה ילדים מקריית טבעון הותקפו אחר הצהריים (שבת) במקלות בידי נערים רעולי פנים. ההורים טוענים כי התוקפים הגיעו מהכפר השכן, בסמת טבעון. הנערים גם ניפצו חלונות בחטיבת הביניים בשכונת רמת טבעון. ההורים התלוננו כי בעת שהגיעו השוטרים למקום הם לא התייחסו לתלונותיהם, ועסקו בעיקר בחלונות המנופצים ובשיחות טלפון אחרות. במשטרה דוחים את הטענה.

 

עדכונים נוספים בחדשות ynet:

ישראל לא תתבע בנק סיני ש"סייע לחמאס"

דיווח: בכיר בחיזבאללה נהרג בסוריה

 

אביהם של הילדים, בן 9 ותאומים בני 6, סיפר כי ירדו לשחק בחצר חטיבת הביניים שליד ביתם, סמוך לשעה 16:00. הנערים תקפו אותם כשפניהם מכוסים בחולצות. הם הכו את אחד הילדים הקטנים ובגדול יותר חבטו במקל. בסופו של דבר הצליחו הילדים לברוח ולהזעיק את ההורים.

חלונות מנופצים בחטיבת הביניים ()
חלונות מנופצים בחטיבת הביניים

 

"כשהגעתי למקום הקב"ט של המועצה היה שם, כי הם שברו חלונות בבית הספר, והנערים עצמם שיחקו בחצר בית הספר כדורגל כאילו כלום לא קרה. למשטרה נדרשה כמעט חצי שעה להגיע, ואז הם הפעילו סירנות והנערים מיד ברחו", סיפר האב.

 

ההורים העלו טענות קשות כלפי השוטרים שהגיעו למקום. לדבריהם הם דאגו לגבות תלונה בעניין החלונות השבורים, אך בהמשך, כאשר ביקשו לקבל את תלונתו של האב, היה השוטר לדבריו עסוק בשיחות טלפון שבגינן נדחתה גביית התלונה שוב ושוב. "בסופו של דבר החלטתי לא להגיש תלונה. התחושה הייתה שזה לא מעניין את המשטרה, אז אני מוותר", אמר.

 

הערב היו הילדים נסערים עדיין מהאירוע, סיפרו ההורים. "הסברנו להם שלא כל הנערים כאלה, אבל זה קשה גם להם וגם לנו. אני לא מצליח להירגע מהמחשבה מה היה קורה אם היו מכים אותו במקל בראש. ועל מה? על שום דבר. סתם, בלי שום סיבה".

 

במחוז חוף במשטרה אישרו את פרטי האירוע, אך ציינו כי השוטר היה עסוק בשיחת טלפון בגלל אירוע נוסף ביישוב סמוך. לדברי דובר מחוז חוף במשטרה, לאחר שההורים עזבו את המקום פנו אליהם השוטרים בטלפון ואף ביקשו להגיע לביתם, אך ההורים לא היו מעוניינים להגיש תלונה.

 

המידע הראשוני התקבל באימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חבלות על גופו של אחד הילדים
מומלצים