שתף קטע נבחר

צפו: מאבטח יורה ומבריח פורצים בקניון איילון

שלושה רעולי פנים צולמו מנסים לפרוץ לחנות בקניון איילון ברמת גן ומאבטח הוזעק למקום. השלושה החלו להימלט, ולגרסתו אחד מהם איים עליו במוט ברזל והוא נאלץ לירות. השלושה לא נתפסו, המשטרה חוקרת

מאבטח הבריח שלושה רעולי פנים שניסו לפרוץ לחנות בקניון איילון ברמת גן וירה ירי אזהרה כשחש לטענתו סכנה לחייו, לדבריו. "אחד מהם החזיק לום ברזל", אומר מנהל האבטחה בקניון. תיעוד מצלמות האבטחה הגיע לידי ynet.

 

התקרית התרחשה ביום שישי שעבר בסביבות השעה 22:00, בזמן שמאות אזרחים בילו בקניון. בסרטון נראים הפורצים מגיעים רעולי פנים ולבושי בגדים שחורים לדלת החירום של הקניון עם כלי פריצה וגיגית גדולה ופותחים את הדלת. הם החלו לנסות לפרוץ את דלת החנות "שקם אלקטריק" הצמודה לדלת החירום.

 

עוד חדשות ב-ynet:

ישראל מחכה לפוטין: "הרוסים הפתיעו בעבר"

75 חיילי אסד נהרגו בפיגוע. צפו בבניין נחרב

 

בשלב הזה הבחין מוקד האבטחה בקניון בדמויות חשודות. אנר דז'פרוב, אחראי המשמרת בחברת "צוות 3", רץ במהירות למקום. על פי גרסתו, הוא קרא להם לעצור ואז נזרק לעברו מברג על ידי הפורצים.

 

השלושה נמלטו לרכב שהמתין בצמוד למקום. במהלך ההימלטות אחד מהם מעד, ולדבריו של דז'פרוב בסמוך לרכב איים אחד הפורצים לפגוע בו עם לום ברזל (הרכב היה מחוץ לטווח הצילום של מצלמות האבטחה). דז'פרוב טוען שחש סכנה לחייו ונאלץ לירות ירי אזהרה לכיוון הרצפה. המשטרה הגיעה למקום זמן קצר לאחר מכן, אך הפורצים כבר נעלמו משם ברכב המילוט וטרם נתפסו.

 

אופיר, מנהל הביטחון בקניון איילון מחברת צוות 3: "המוקדנית שלנו זיהתה את החשודים מנסים לפרוץ, באותו רגע לא ידענו אם מדובר באירוע חבלני או פלילי ובאותה עת הקניון היה מלא באנשים. היא עדכנה מיד את אחראי המשמרת שרץ למקום, וכשהגיע לשם הם הבחינו בו.

 

"הוא שלף אקדח כאשר ראה שהם מחזיקים לום בידיהם. הוא חש סכנה מוחשית לחייו, ולכן ירה ירי אזהרה הצידה לכיוון הרצפה, בגלל תקרת הבטון לא יכול היה לירות באוויר. הפורצים נמלטו, המשטרה הוזעקה למקום והוא מסר להם את גרסתו".

 

ממשטרת מחוז תל אביב נמסר כי המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה, וטרם נעצרו חשודים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המאבטח יורה לעבר הקרקע
צילום: גלעד מורג
המאבטח ואנר דז'פרוב
צילום: גלעד מורג
מומלצים