שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רכבת ישראל - סמנכ"ל התפטר בעקבות הטרדה

  בעקבות חשיפת מסרוני זימה בטלפון בין הבכיר לעובדת ניקיון, נאלץ הסמנכ"ל להתפטר מתפקידו. מקורות ברכבת: המקרה חמור, אבל המסרונים היו הדדיים

  המסרונים "הפילו" בכיר ברכבת ישראל. סמנכ"ל בחברת רכבת ישראל התפטר לפני ימים אחדים בעקבות חשיפת תכתובת מסרונים בינו לבין עובדת ניקיון שהועסקה ברכבת כ"עובדת קבלן". הגוון המיני הבוטה במסרונים ששלח לעובדת הניקיון היה חד-משמעי, ולאחר שלהנהלת הרכבת נודע העניין, הוזמן הבכיר לשיחה אצל מנכ"ל הרכבת. בעקבות חשיפת הדברים החליט הסמנכ"ל להתפטר ממקום עבודתו.

   

  ברכבת ישראל אישרו את הפרטים. עם זאת, גורמים ברכבת טוענים כי מסרוני הזימה נשלחו לא רק מכיוון המנהל הבכיר לעובדת הזוטרה, אלא גם בכיוון ההפוך. בכך הם מסבירים כי לא מדובר היה בהטרדה של ממש, וכי בכל מקרה לא מדובר בעובדת הכפופה לבכיר ממנה. עם זאת, המסרים המיניים שהועברו דרך המכשירים הסלולריים, לא הותירו כל מקום לספק באשר לכוונת הבכיר.

   

  למרות שאנשי רכבת טוענים היום כי הבכיר "הופל" על-ידי גורמים שביקשו לסלקו מתפקידו, מקורבים לעובדת הניקיון הסבירו היום ל-ynet כי תוכן המסרים שהעביר היה לא רק בוטה ופורנוגרפי במיוחד, אלא שהבכיר גם הגיע למקום עבודתה של נמענת המסרים לפחות פעם אחת. "הוא יכול אולי לטעון כי לא היו כאן יחסי מרות, שכן מדובר בעובדת קבלן. מצד שני צריך לזכור שמדובר בשני קצוות שרחוק מהם לא ניתן למצוא - עובדת ניקיון פשוטה מחד, ובכיר מאד הממונה על חטיבה שלמה ברכבת, מאידך. העובדה שלא הוא ששילם לה כסף או שהיא לא עבדה ישירות תחתיו, אינה משנה".

   

  ברכבת אומרים היום כי השיחה עם מנכ"ל הרכבת נערכה במסגרת בירור בלבד, וכלל לא בטוח כי הפרשה הייתה מגיעה לבית המשפט. שכן גם בקרבתה של העובדת מודים שלא הוגשה תלונה. עם זאת, הבכיר החליט להתפטר מיד ממקום עבודתו, בין היתר כדי להגן על משפחתו מפני פרסום מביש.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רועי עידן
  זימה ברכבת?
  צילום: רועי עידן
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים