שתף קטע נבחר

החשודים: "היו יחסי מין, לא ידענו שהן נערות"

נמשכת החקירה של הזמר אייל גולן וארבעת החשודים הנוספים. החשודים קשרו עצמם לאירועים, אך טענו שלא ידעו את גיל הנערות. למשטרה ראיות לכאורה המצביעות על כך שידעו. ליחצ"ן המסיבות שמעורב בפרשה אמרו החוקרים שקיבל אלפי שקלים ממקורבי הזמר כדי להביא נערות

חקירתם של חמשת החשודים בפרשת אייל גולן ובהם הזמר עצמו נמשכת מאז שעות הבוקר (יום ד') במשרדי ימ"ר תל-אביב, ובמהלכה קשרו עצמם כל החשודים לטענות המשטרה על קיום יחסי מין עם הנערות אך טענו שלא ידעו שהן קטינות. בכך יישרו קו עם אייל גולן שאמר הבוקר שלא ידע שהן קטינות. נגד חלקם יש ראיות נוספות המצביעות על כך שידעו שהן נערות.

 

החוקרים הטיחו בגולן שקיים לכאורה יחסים עם שתי נערות. עוד טענו החוקרים שבאחת הפעמים גולן קיים יחסים עם נערה בביתו. החוקרים הטיחו ביחצ"ן המסיבות שמעורב בפרשה כי הוא קיבל לכאורה אלפי שקלים ממקורבי הזמר כדי להביא את הנערות לאותן מסיבות לצורך קיום היחסים. בא כוחו של היחצ"ן, עו"ד שרון נהרי, אמר בתגובה כי מרשו "מוסר את גרסתו במשטרה". המשטרה מתכוונת להאריך את מעצרם של שלושה מהחשודים בפרשת אייל גולן, אך החלטה לגבי הזמר עצמו טרם התקבלה. ייתכן שישוחרר למעצר בית. כמה ממעריציו של הזמר הגיעו לתחנת המשטרה, ניגנו שיריו והניפו כרזה שעליה נכתב: "אייל חף מפשע".   

לפי המשטרה, גולן ניהל כאמור מפגשים מיניים עם נערות בכמה הזדמנויות, אחת מהן התרחשה בקיץ החולף במועדון ממילא ברחוב טברסקי בתל-אביב.

 

לפי המידע שבידי החוקרים, במועדון זה נחגג באותו יום אירוע יום הולדת לאחד המעורבים בפרשה, ואליו הוזמנו גם קטינות. על פי עדויות שנאספו הסתיים האירוע ביחסי מין שקיימו כמה מהמעורבים עם הנערות שנכחו במקום. במשטרה מנסים להתמקד באירוע זה, ובידי החוקרים גם תמונות המתעדות את המסיבה. 

טענות קשות כלפי היחצ"ן (ארכיון) (צילום: טל שחר) (צילום: טל שחר)
טענות קשות כלפי היחצ"ן (ארכיון)(צילום: טל שחר)

 (צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock) (צילום: זהר שחר, טל שחר
(צילום: זהר שחר, טל שחר "ידיעות אחרונות", shutterstock)

עורכי דינו של אייל גולן, רונן רוזנבלום ומיטל דנינו, אמרו: "החקירה עדיין

בעיצומה, בסיום החקירה תימסר גירסה מסודרת, ואנחנו נמתין להחלטת המשטרה". עו"ד רוזנבלום הוסיף: "גולן מאמין בעצמו".

 

שבוע אחרי התפוצצות הפרשה, ועל רקע חשיפת שמו ברשתות החברתיות כמעט מהרגע הראשון, היום התיר אייל גולן לפרסם כי הוא הזמר המפורסם במוקד הפרשה. הבוקר הוא נחקר במשרדי ימ"ר תל אביב בחשד לבעילה אסורה בהסכמה ושימוש בסמים עם קטינות במספר מקרים. בחקירתו טען שלא ידע שהן קטינות ושלא השתמש איתן בסמים.

 

יחד עם גולן עוכבו לחקירה גם אביו, יחצ"ן המסיבות ועובד בחברה שלו (שלושתם חשודים בבעילה אסורה בהסכמה, הדחה לסמים וסרסור בקטינות), וכן איש תקשורת המעורב בפרשה (חשוד בבעילה אסורה בהסכמה ושימוש בסמים). על פי החשד, תמורת יחסי המין קיבלו הקטינות כסף, תכשיטים וביגוד. בנוסף זומן זמר נוסף למתן עדות. עורך הדין ששי גז, המייצג את איש התקשורת, אמר כי "המשטרה חוקרת, טרם נפלה החלטה מה ייעשה עם החשודים, האם ישתחררו היום או שיובאו לבית משפט להארכת מעצר מחר. נדמה לי שחקירה כזאת צריכה להיות לא מאחורי סורג ובריח, גם כי עבר זמן מאז המקרה ואם הייתה כוונה לשבש (חקירה) אז יכלו לעשות זאת קודם לכן. אני מקווה שמרשי ישוחרר לביתו. מרשי אדם מכובד ללא עבר פלילי".

 

פרקליטו של האב, עו"ד שרון קינן, אמר כי "מצבו הנפשי קשה מאוד. אני עדיין לא יודע בדיוק במה מאשימים אותו, רק אחרי שאכנס אליו אדע לאן הולכת החקירה. האב מודע לחשדות המיוחסות לו מהפרסומים שהיו לאחרונה".

 

בהכנת הכתבה השתתפו איתי בלומנטל ומיכל מרגלית


פורסם לראשונה 20/11/2013 17:24

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
גולן. במשטרה טוענים כי קיים יחסים עם נערה בביתו
צילום: מוטי קמחי
מומלצים