שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  The Banker: מזרחי טפחות הוא בנק השנה של ישראל ל-2013

  מגזין הבנקאות ציין כי הצמיחה המואצת של הבנק ב-2012 באה לביטוי הן בגידול של 8% בנכסים והן בהתרחבות של 7.8% בתחום האשראי

  מגזין הבנקאות The Banker בחר בבנק מזרחי טפחות ל"בנק השנה בישראל ל-2013", כך עולה מהודעה שפרסם היום (א') הבנק בניהולו של אלדד פרשר.

   

   

  המגזין, שבוחר מדי שנה את רשימת הבנקים המצטיינים בעשרות מדינות ברחבי העולם העניק את גביעי ההצטיינות למזרחי טפחות וליתר הבנקים הזוכים בטקס שהתקיים בסוף השבוע בלונדון.

   

  הכרזה זו של המגזין מצטרפת לפרסי הצטיינות נוספים שגרף הבנק בשנים האחרונות, מעיתונים ומגזים בינלאומיים ובהם ה"גלובל-פייננס", "יורומאני" ו"דבנקר" עצמו.

   

  אלדד פרשר מנכ"ל מזרחי טפחות ()
  אלדד פרשר מנכ"ל מזרחי טפחות

   

  לדברי הבנק, בנימוקים שהובילו אותם לבחור במזרחי טפחות, מציינים, בין השאר עורכי המגזין, כי הצמיחה המואצת של הבנק ב-2012 באה לביטוי הן בגידול של 8% בנכסים והן בהתרחבות של 7.8% בתחום האשראי, וכל זאת תוך הגעה לתשואה להון גבוהה יחסית של 13.1% - בהשוואה לתשואה להון שנעה בין 3.8% ל-10.1% שהציגו הבנקים האחרים.

   

  "במקביל לגידול במאזן, מזרחי-טפחות שמר על שליטה מוקפדת בתחום ההוצאות – מה שמסייע לו לשמור לאורך הזמן על מעמדו כבנק היעיל בישראל, עם יחסי יעילות של 58% - נמוך משמעותית מארבעת הבנקים המתחרים, שהציגו אשתקד יחסי יעילות של 65%-74%", כתבו עורכי המגזין.

   

  מנכ"ל מזרחי טפחות אלדד פרשר מסר כי הזכייה בתואר 'בנק השנה' מטעם המגזין The Banker BANKER "מהווה תעודת כבוד לאלפי העובדים והמנהלים המסורים של מזרחי טפחות, שפועלים מדי יום, במקצועיות ובנחישות, לעמוד ביעדי תוכניות העבודה והתוכנית האסטרטגית של הבנק במגוון תחומי הפעילות. "ההכרה הבינלאומית שמקבלים הישגי הבנק אינה מפתיעה. כבר שנים שמשקיעים, אנליסטים ועיתונאים כלכליים בחו"ל מודעים היטב להישגיו של מזרחיטפחות ולעובדת היותו הבנק הצומח, הרווחי והיעיל ביותר בישראל".

   

  פרשר ציין, כי מדוחות הבנקים לתשעת החודשים הראשונים של 2013 עולה תמונה דומה, ומזרחי טפחות ממשיך להוביל את המערכת בכל הפרמטרים המרכזיים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים