שתף קטע נבחר

לפני חתונתו: דרור אלפרון ישוחרר ממעצר

המשטרה תיאלץ לשחרר עוד חשוד שנעצר בגלל מעורבות לכאורה ברצח הכפול בפתח תקווה ביוני האחרון. הפעם השמחה במשפחת אלפרון היא כפולה והוא יספיק להגיע לחופתו. אחד מבני דודיו שנעצרו איתו ישוחרר גם הוא

עוד מכה למשטרת ישראל: חשודים שעצרה במעורבות ברצח שוב שוחררו לאחר זמן קצר. דרור אלפרון, שנעצר בשבוע שעבר בחשד למעורבות ברצח אלי עורקבי וערן פרטוש בפתח תקווה, ישוחרר מחר (ב') מהמעצר, יממה לפני חתונתו. "הוא קיבל אחלה מתנה לחופה שלו", אמר גורם במשטרה.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

יחד עם אלפרון ישוחרר גם בן דודתו ראובן פרטוש, שנעצר יחד איתו. גם אמו של ראובן, חיה, נעצרה בשבוע שעבר בחשד למעורבות בפרשה, ואף היא שוחררה.

 

בחודש האחרון נעצרו כמה חברי ארוגני פשיעה בחשד למעורבות בשני אירועי רצח כפולים: האחד בצומת ירקונים, שבו נרצחו דקל צפר ושרון פרחי באמצעות מטען חבלה ברכבם, והשני הוא הרצח הכפול בפתח תקווה. רוב החשודים שנעצרו בקשר לשני מקרי הרצח שוחררו לאחר תקופות קצרות.

 

אלפרון נעצר עם שני בניה של חיה פרטוש, אלי וראובן, ומעצרם הוארך עד מחר. שלושתם הכחישו את שיוחס להם. כבר היום הודיעה המשטרה שהיא מתכוונת לשחרר מחר את אלפרון ואת ראובן. מנגד הודיעה המשטרה שהיא עצרה עובד של אחד הקורבנות, והוא יובא להארכת מעצר יחד עם אלי פרטוש.

 

בחודש האחרון נעצרו גם אבי רוחן, המוגדר כמי שעומד בראש ארגון פשיעה, וחנוך עצמון בחשד למעורבות ברצח הכפול בצומת ירקונים. לאחר שבוע הם שוחררו. אחריהם נעצרו זוג אחים מהוד השרון בשל חשד דומה, אבל גם הם שוחררו לאחר שבוע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים