שתף קטע נבחר

צילום: מוטי קמחי, עידו ארז, shutterstock

פרשת גולן: לקראת סבב חקירות חדש

למשטרה היו די ראיות להגיש כתבי אישום נגד שני המעורבים המרכזיים בפרשת "הזמר והקטינות". אולם ל-ynet נודע כי החוקרים שוקדים על פענוח האזנות סתר, שבהן נשמעים מעורבים בפרשה מדברים על אירועים שקשורים למתלוננות. ייתכן שגולן יוזמן לחקירה נוספת אך התיק בעניינו צפוי להיסגר

הבית האחרון עוד לא הושר: חוקרי היחידה המרכזית של משטרת מחוז תל-אביב כבר אספו מספיק ראיות שיכולות היו להוביל לכתב אישום נגד שני החשודים המרכזיים בפרשה שכונתה "הזמר והקטינות", אולם כעת מתברר כי בידי המשטרה ממצאים שעשויים להוביל לסבב חקירות חדש. ל-ynet נודע כי החוקרים שוקדים בימים האחרונים על פענוח האזנות סתר, שבהן לטענת המשטרה ראיות חדשות נגד כל המעורבים בפרשה.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

מתוח בגולן: פצמ"ר וירי לעבר כוח צה"ל

דרור אלפרון שוחרר ממעצר: 'נוסע ישר לחייט'

 

בידי המשטרה ראיות ממשיות לכאורה נגד דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן ונגד מנהל בחברת "ליאם הפקות" צחי אסולין. בסוף השבוע שעבר עמדה בפני המשטרה האפשרות להגיש הצהרת תובע בעניינם של ביטון ואסולין מתוך כוונה להגיש נגדם כתבי אישום, אלא שבתום ישיבה עם נציגי הפרקליטות ובראשם עו"ד דליה אברמוף המלווה את התיק הוחלט להמתין להתפתחויות חדשות.

 

בשל המשך החקירה הוחלט לבקש מבית המשפט לשחרר את ביטון ואסולין למעצר בית. במקביל המשיכו החוקרים לפענח את האזנות הסתר וכך התגלו חומרים "מפלילים" נגד כמה מהמעורבים ובכללם חשדות שטרם

נחקרו עד כה. בשל כך מסתמן כי לא יהיה מנוס מסבב חדש של חקירות, ואם החשודים שייחקרו לא ייתנו הסברים הולמים לחשדות שהצטברו, ייתכן מאוד שמספר כתבי האישום יהיה גדול מהצפוי.

 

בעקבות הגילויים החדשים ייתכן מאוד שגם אייל גולן עצמו, ששוחרר לפי שעה ממעצר בית, יוזמן לחקירה נוספת. עם זאת יצוין כי ההאזנות שנחשפו לא כללו חומרים מפלילים נגד גולן ובשל כך נראה כי התיק בעניינו ייסגר ושלא יוגש נגדו כתב אישום.

 

במשטרה די בטוחים כי התרגיל שביצעו יניב כתבי אישום נגד מעורבים נוספים בפרשה. בין היתר כוללות ההאזנות הקלטות שבהן נשמעים כמה מהמעורבים מדברים על אירועים שונים שקשורים לקטינות המתלוננות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
שוהה במעצר בית. דני ביטון
צילום: מוטי קמחי
מומלצים