שתף קטע נבחר

צה"ל? צה"ל זה כמו קפה או תופים

החזית הוויראלית לא תופקר. טובי המוחות בצבא ההגנה לישראל דואגים שתדעו ששומרים עליכם ביום ובליל ברמה של קפה או מתופפת וגם אחד שנותן הכל במכון. באמת. צפו

פינג'אן מסורתי, קפה מבעבע, נמזג לספל. איש מבוגר שותה את הנוזל. הוא עוצר לרגע. חזק מדי. פאוזה. מה עומדים למכור לנו? "זה, חזק?", שואל האיש עם הכיפה. "צה"ל חזק!". אז מגיעים החיילים המצוינים. הם קופצים ממטוסים, יורים וצובעים את הפנים בשחור. סצנה.

 

 

הסרטון הנ"ל עלה בפייסבוק ובערוץ היוטיוב הרשמי של צה"ל, כפי הנראה כחלק ממהלך של מיצוב הצבא כחזק ביחס למתחרים. או בניגוד למיתוג הקודם שלו כמכיל. או נחמד. צה"ל חזק עכשיו. כך הוא פונה אליכם. צפו - זה הכסף שלכם.

 

 

עדכון: מתברר שמדובר בסדרה. כעת נרמז בפרסומת שצה"ל חזק יותר ממטאל באמצעות בחורה שמתופפת משהו שהוא לא מטאל. צפו. זה ישכנע אתכם להתגייס לצבא הגנה לישראל במקום לנורווגי כמו שתכננתם.

 

מה הסרטון הבא? אתם מוזמנים לנחש. בין הפותרים נכונה יוגרל כזה של מחסנית שקושרים אותה על הנשק. גומייה. כן.  

 

עדכון 2: הסרטון האחרון בסדרה מתרחש במכון כושר (בצה"ל מרמזים לנותן הכל במכון). מדובר באיש מאוד גדול שכפי הנראה עוסק בפיתוח גוף. כידוע, ענף זה עוסק יותר במראה השרירים ושמירה על אחוזי שומן מאוד נמוכים של והגוף ופחות ביכולות. לא יודעים אם זה קשור לצה"ל.

 

 

 


פורסם לראשונה 03/12/2013 11:49

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ואיזה מסכנים החיילים ששותים להם בבוץ
מומלצים