שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אגודת הלהט"ב נגד איציק לוזון
  דבריו של איציק לוזון בראיון למקומון "מלאבס" ("אלה מדברים עם עיתונאים, אלה הומואים, הם לא אנשים") עוררום את זעם האגודה: "ספק אם הוא בן אנוש"

  דבריו של מנהל מכבי פ"ת, איציק לוזון על המתנגדים למינויו של ייטב לוזון לתפקיד המאמן ("אלה מדברים עם עיתונאים, אלה הומואים, הם לא אנשים") שנאמרו בראיון למקומון "מלאבס" עוררה את חמתה של אגודת הלהט"ב (לסביות, הומואים, טרנסג'נדרס ובי-סקסואלים) שהוציאה הודעת גינוי חריפה.

   

  עוד ב-ynet ספורט:

   

  מהאגודה נמסר: "אין פלא שהשימוש בקללות על בסיס נטייה מינית במגרשי הכדורגל נפוץ, אם מנהלי הקבוצות עצמם, כמו איציק לוזון מנבלים את פיהם נגד להט"בים, ומטילים ספק בהיותם בני אנוש. לוזון מלבה שנאה, אלימות ולהט"בופוביה בספורט ובכלל הציבור ההטרוסקסואלי; הוא בושה לספורט הישראלי, לספורטאים הישראלים, ולמדינת ישראל.

   

  איציק לוזון. קהילת הלהט"ב זועמת (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  איציק לוזון. קהילת הלהט"ב זועמת(צילום: אורן אהרוני)

   

  אנו קוראים להתאחדות לכדורגל להתנער מהאיש ומאמירותיו ולשתף פעולה עם האגודה וארגון חוש"ן הפועל לחינוך לסובלנות, וזאת על מנת לצמצם את האלימות המילולית, האלימות הפיזית והלהט"בופוביה במגרשי הכדורגל. בנוסף, פנתה האגודה לשרת התרבות והספורט לימור לבנת על מנת לפתוח בהליכים משמעתיים נגד איציק לוזון בגין אמירותיו הפוגעניות".

   

  תגובתו של איציק לוזון תובא כשתתקבל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים