שתף קטע נבחר

בפייסבוק: "היי, זאת אמא. נחטפת בילדותך"

44 שנה חיה אנג'לה פלמר בשקר: היא האמינה לאביה שאמה נטשה אותה בבית יתומים. עד שקיבלה בפייסבוק בקשת חברות מוזרה מקרואטיה

במשך שנים האמינה אנג'לה פלמר לסיפור של אביה: כשהייתה ילדה קטנה נטשה אותה אמה בבית יתומים, והוא אסף אותה אליו והציל אותה מחיים מרים יותר אפילו מאלה שציפו לה ביחד איתו. אבל לאחרונה, ממש שבוע לפני חג ההודיה, גילתה פלמר בת ה-44, תושבת קליפורניה, שהכול היה שקר.

 

עוד חדשות מהעולם :

 

הכול החל כשפלמר קיבלה הצעת חברות בפייסבוק מאישה שהיא איננה מכירה - הלגה סימצ'קי מקרואטיה. בתחילה התעלמה פלמר מהצעת החברות, אולם לאחר מכן שלחה לה האישה הודעה שממנה היא לא יכלה להתעלם: "היא אמרה לי שהיא אמא שלי", סיפרה פלמר ל-Yahoo, "הייתי בהלם כי אמא שלי נטשה אותי כשהייתי ילדה".

 

 

לפי ה"דיילי מייל" הבריטי, כדי להוכיח לה שהיא אמה שלחה סימצ'קי לפלמר את תעודת הלידה שלה ותמונה שלה כילדה, והשיבה לה על שאלות שרק אמה הייתה יכולה לדעת.

 

פלמר האמינה במשך שנים לסיפור של אביה, קלאוס הוסטניק, שלפיו אמה זכתה במשמורת מלאה עליה אבל החליטה להשאירה בבית יתומים. היא חשבה שאביה, אלכוהוליסט שפגע בה נפשית ופיזית, לקח אותה אליו כצעד של חסד.

 

אבל סימצ'קי הסבירה כי מעולם לא רצתה לוותר על הבת. היא טענה כי אביה חטף אותה ממנה משום שהוריו סירבו לתמוך בו כלכלית אלא אם יחזיק בבתו, ומאז היא לא הצליחה לאתר אותם משום שהאב והבת עברו 12 מקומות מגורים בתוך 18 שנים. רק פעם אחת, כשפלמר חגגה יום הולדת 16, היא הצליחה ליצור איתה קשר טלפוני, אולם אנג'לה ניתקה את השיחה משום שכעסה על כך שנטשה אותה.

 

אנג'לה פלמר עזבה את אביה בגיל 18 לטובת בית ספר בצפון קרוליינה, ומעולם לא שבה לחיקו. ככל הידוע לה, הוא מת לפני כמה שנים. כעת היא מנסה לגייס כסף כדי להביא את אמה לארה"ב ולפגוש אותה פנים אל פנים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אנג'לה פלמר. אוספת כסף כדי לפגוש את אמא
מומלצים