שתף קטע נבחר

הרצוג: נתמוך בהסכם מתוך או מחוץ לממשלה

יו"ר העבודה חזר מפגישות בארה"ב והביע אופטימיות זהירה לגבי המו"מ: "נתניהו מבין שהוא נמצא בפני הכרעה משמעותית", אמר באולפן ynet

עד כה לא התקבל דיווח אמין או מעודד על התנהלות המו"מ המדיני בין ישראל לפלסטינים, אבל האפשרות להגיע להסכם ממשיכה להעסיק את אלה שמרכיבים - או עשויים להרכיב - את הקואליציה. בראיון לאולפן ynet אומר היום (ג') יו"ר מפלגת העבודה יצחק (בוז'י) הרצוג: "אם בנימין נתניהו יילך לכיוון של תהליך מדיני אמיץ אנחנו נעזור לו - מתוך הממשלה או מחוצה לה. אמרתי את זה לו ואמרתי את זה לאמריקנים". צפו בראיון המלא:

 

 

הרצוג, שחזר השבוע מפגישות בארה"ב, הביע אופטימיות זהירה בלבד לגבי סיכויי המו"מ: "אני רואה אפשרות לסיכוי. מתנהל מו"מ אינטנסיבי

ומזכיר המדינה ג'ון קרי מקרין אופטימיות זהירה. שם אני נמצא.

ראש הממשלה מבין שהוא נמצא בפני הכרעה משמעותית". על השאלה אם במקרה של הגעה להסכם תיכנס מפלגת העבודה לממשלה, ענה: "לא אנהל דרכך משא ומתן".

 

מוקדם יותר השבוע ניהלו שותפי הקואליציה - נתניהו, יאיר לפיד ונפתלי בנט - חילופי דברים באמצעות התקשורת, וכל אחד ציין את הציפיות שלו מהמו"מ ואת ההשפעה האפשרית של התוצאות על עתיד הקואליציה.

 

יו"ר יש עתיד הדגיש שצריך להתקדם במשא ומתן גם במחיר של שינויים בהרכב הקואליציה, ובנט ענה: "אני ממש לא מבין את האובססיה הזאת סביב התהליך המדיני. צריך להוריד מחירים ולא יישובים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים