שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילום: גיל יוחנן, ירון ברנר, רויטרס, shutterstock
  שלג בירושלים, בגליל, בגולן ובקריית ארבע
  נמשכת הסערה החורפית: שלג יורד בבירה ובמקומות הגבוהים. הלימודים בירושלים לא יתקיימו היום, כך גם בגוש עציון. ב-36 השעות הראשונות סיפקה המערכת כמויות משקעים אדירות בכל הארץ

  ירושלים נצבעת לבן: שלג החל לרדת הבוקר בבירה ונערם. העירייה בבירה גייסה 10 מפלסות, מפזרות מלח וטרקטורים, ככוננות לפינוי השלג שצפוי לרדת בעיר ולחסום את צירי התנועה. הבוקר (יום ה') הוחלט בתום הערכת מצב בעירייה כי הלימודים לא יתקיימו. הרכבת הקלה תפעל כסדרה ובמהלך הלילות הקרובים יוסעו הקרונות על הפסים במטרה למנוע הצטברות שלג. "השלג צפוי להתחיל להיערם החל משעות הצהריים המאוחרות בבירה ולהימשך לתוך הלילה", נמסר מהעירייה. בעפרה, פסגות, כוכב יעקב ובית אל לא יתקיימו לימודים ולא יהיו הסעות תלמידים עקב מזג האוויר. כך גם ביישובי גוש שילה (שילה, עלי, מעלה לבונה, שבות רחל).

   


    

   

  שלג בירושלים, הבוקר    (צילום: אבי פלדמן )

  שלג בירושלים, הבוקר    (צילום: אבי פלדמן )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ממשרד החינוך נמסר כי לא יתקיימו לימודים גם ברשויות בדרום: אל-קסום, הר חברון, נווה מדבר, תמר, רהט ושגב שלום. במחוז חיפה יושבתו הלימודים בבקה אל-גרבייה, ג'ת, כפר קרע, מעלה עירון ואום אל-פחם.

   

  גן סאקר צפוי להתמלא היום במבקרים. ליאו (10), תלמיד בכיתה ה' בעיר, אמר אמש ל-ynet: "אני רוצה שירד הרבה שלג כדי שאני אוכל לשחק כמו שעשינו בשנה שעברה. אני לא מתכוון ללכת לבית ספר. אני כמעט מוכן לשלג: יש לי הכול חוץ מכפפות". בינתיים בהרי הגליל והגולן הגבוהים החל לרדת שלג, בין היתר במרום גולן ובפסגה של הר כנען. לקראת 23:00 החל לרדת שלג גם בקריית ארבע ובכמה מקומות בגוש עציון. במהלך הלילה גם ירד ברד בתל אביב, שבה נרשמו אתמול 41 מ"מ, כשליש מהכמות הממוצעת לכל חודש דצמבר.

  שלג בגוש עציון (צילום: צבי רבי) (צילום: צבי רבי)
  שלג בגוש עציון(צילום: צבי רבי)

  ירושלים לבנה (צילום: ספיר) (צילום: ספיר)
  ירושלים לבנה(צילום: ספיר)

  שלג בקריית ארבע (צילום: דוברות מועצת קרית ארבע חברון) (צילום: דוברות מועצת קרית ארבע חברון)
  שלג בקריית ארבע(צילום: דוברות מועצת קרית ארבע חברון)

  קריית ארבע לבנה (צילום: דוברות מועצת קרית ארבע חברון) (צילום: דוברות מועצת קרית ארבע חברון)
  קריית ארבע לבנה(צילום: דוברות מועצת קרית ארבע חברון)