שתף קטע נבחר

הבוס עצבני? תנו לו לצייר משולש ועיגול

חיי הזוגיות של המעביד שלכם יכולים להסביר התנהגויות כמו שתלטנות או רפיסות. רוצים לדעת מה המצב אצלו? קחו דף ועט ובקשו ממנו לצייר עיגול ומשולש. הממצאים לפניכם:

הידעתם? חיי הזוגיות של המעביד שלכם משפיעים גם עליכם. כך למשל בין אם הוא מגיע בבוקר לעבודה מחויך או שהוא רק נוהם כלפיכם "בוקר טוב", ובין אם הוא מסתגר בחדרו במהלך היום, או מגיע לבדוק מה שלומכם ושלום משפחתכם מדי פעם. אז כיצד אתם יכולים לדעת מה קורה בזוגיות שלו וכיצד היא משפיעה עליכם?

 

 

בזמנכם החופשי - או במקרה הזה - בזמנו החופשי של הבוס (ואל תשכחו לבדוק אם הוא במצב רוח טוב), קחו דף ועט ובקשו ממנו לצייר עיגול ומשולש. העיגול מסמל לנו את האישה - שברוב המקרים היא עדינה, רכה, בעלת נתינה, יכולת הקשבה ובעלת יכולת לעגל פינות. המשולש מסמל לנו את הגבר - שבדרך כלל מאופיין בחדות, ישירות, מקובעות, עקשנות וביקורתיות.

 

המרחק בין העיגול למשולש מראה לנו את היחסים בזוגיות. דרכו נוכל לגלות האם הבוס שלנו מסתתר מאחורי אישה ששולטת עליו או להיפך, ומדוע במסגרת העבודה הוא מתנהג גם בשתלטנות או רפיסות. אל תשכחו לצייר בעצמכם עיגול ומשולש, אולי תגלו דברים גם על עצמכם. ועכשיו, הממצאים:

 

עיגול ומשולש שווים בגודלם


הבוס שלכם צייר עיגול ומשולש שווים בגודלם? דעו כי הוא אדם פמיניסטי לחלוטין. בבית שלו הוא עושה כלים וספונג'ה ולא עושה עניין גם מתליית כביסה. הוא מרגיש שוויון מלא בינו לבין אשתו ואין אצלו משחק של "מי הגבר". הוא לא עושה אפליות בבית וגם בעבודה - אין מצב שיפלה בין העובדים. אז שאפו - מצאתם את הבוס האולטימטיבי.

 

משולש גדול ועיגול קטן

 

אתם צריכים לתפוס מרחק בכול פעם שהבוס יוצא מהמשרד שלו, הוא נהנה ממשחקי כוח ושליטה ואוהב לדחוף את האף שלו לכל מקום. גם בזוגיות שלו הוא בעל אגו מנופח ללא שום פרופורציה.

 

עיגול גדול ומשולש קטן

זה מקרה קלאסי של היפוך יוצרות. בבית אשתו היא זו ששולטת עליו ואין לו שם דעות משלו. אם אתם רוצים לבוא אליו בדרישה להעלאת השכר, אתם צריכים לבדוק קודם איך הוא הגיע היום לעבודה.

 

משולש ומעליו עיגול


 

 אתם חושבים שיש לכם בוס? אתם טוענים - יש לכם בוסית. אולי הוא עושה עליכם פוזות של 'איש גדול' אבל האמת היא שאשתו מכוונת את כול צעדיו, כולל כול מה שקורה אתכם בעבודה..

 

עיגול ומעליו משולש

 

יש לכם אחלה בוס. אתם יודעים וגם אשתו יודעת שהוא לא מאלה שמפוצצים במילים יפות, אלא המעשים הם אלה שחזקים אצלו. הוא אדם בעל נחישות והתמדה ולא כדאי לכם לנסות להעביר עליו ביקורת. 

 

משולש רחוק מאוד מהעיגול 

יש כאן בנות בסביבה? אם אתן רוצות לשמור את מקום העבודה שלכן - אל תתייחסו לחיזוריו. אמנם הוא נשוי אך הזוגיות שלו בקרשים ויכול להיות שהוא כבר חי בנפרד מאשתו. בכול זאת, שימרו על עצמכן.

 

עיגול ובתוכו משולש


 

בדקתם האם הבוס נוהג להזמין את גברי המשרד לבירה לאחר שעות העבודה? שימו לב - יש כאן מקרה קלאסי של גבר שמאוד מחובר לפן הנשי שבו. אם הוא סטרייט לכול דבר, דעו שבמערכת היחסים שלו עם אשתו היא זו הדומיננטית ואל תתפלאו אם הוא לפעמים מנסה לעשות עליכם פוזות, כי אצל אשתו זה פשוט לא עובד.

 

משולש ובתוכו עיגול


 

הבוס שלכם הוא מצ'ואיסט לכול דבר, אין עיגולים, אין רגש, אין כלום. הוא בעל ביטחון עצמי גבוה ביותר, שחצן ויהיר וחושב שהוא יכול להכיל את כולם. כול הכבוד לכם איך אתם מחזיקים מעמד איתו.

 

אין לראות בכתבה זו כתחליף לייעוץ עם מומחה כלשהו. כמובן שאין להשתמש בה על מנת לאבחן אדם. אבחון מקצועי חייב להיעשות על ידי גרפולוג מוסמך ומנוסה.

 

הכותב הוא גרפולוג מומחה, מנהל מכון גרפולוגיה, מאבחן ומאמן אישי, עורך סדנאות גיבוש לעובדים וחברות. 


פורסם לראשונה 17/12/2013 22:29

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים