שתף קטע נבחר

תלמיד כיתה ד' דחף מורה, שהובהלה לבי"ח

תלמיד בכיתת חינוך מיוחד במרכז דחף מורה לאחר שניסתה לעצור מסע הרס של תמונות שבו פתח באמצעות מעדר. התלמיד טען להגנתו שהמורה מעדה כאשר רדפה אחריו. היא הוכנסה לחדר מיון מחשש לשברים ברגלה

מורה בבית ספר יסודי במרכז פונתה לבית חולים לאחר שאחד מתלמידי בית הספר דחף אותה. המורה, שסובלת כנראה משברים, הועברה בצהריים (יום ה') לחדר מיון. במשטרה ציינו כי התלמיד טען להגנתו כי המורה מעדה בזמן שרדפה אחריו.

 

עוד בערוץ החדשות של ynet:

אלף תלמידים בבית בצפת: "מסוכן בחוץ"

ההסדר התקבל: עבודות שירות לקצין שהיכה

המורה בבית חולים, התלמיד הכחיש. בית הספר, היום (צילום: מוטי קמחי ) (צילום: מוטי קמחי )
המורה בבית חולים, התלמיד הכחיש. בית הספר, היום(צילום: מוטי קמחי )

תלמיד כיתה ד', הלומד בכיתה קטנה של החינוך המיוחד, יצא מהכיתה בשעה השלישית והחל להרוס תמונות באמצעות מעדר. מורה שהבחינה בכך ניגשה אליו וביקשה ממנו לחדול ממעשיו. התלמיד ברח ממנה וזו רדפה אחריו במטרה לעצור אותו, להרגיע אותו ולקחת ממנו את המעדר. התלמיד השתולל ובעוד המורה מנסה להרגיעו הוא דחף אותה והיא נפלה על סלע. היא פונתה לבית החולים וככל הנראה סובלת משברים ברגלה.

 

שוטרים גבו עדות מהמורה וחוקרי ילדים גבו עדות מהתלמיד. המורה

 טענה בפני השוטרים כי התלמיד דחף אותה בכוח וכתוצאה מכך איבדה את שיווי משקלה. מנגד, התלמיד סיפר לשוטרים כי המורה רדפה אחריו, איבדה שיווי משקל ונפלה.

 

גורמים המעורים במקרה מספרים שהתלמיד היה מעורב השנה בכמה אירועי אלימות. ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "מדובר בילד בעל צרכים מיוחדים. מכל מקום מדובר באירוע חמור המטופל על ידי כל גורמי המקצוע".

 

במערכת החינוך מתמודדים לעתים קרובות עם אירועי אלימות נגד מורים. בתחילת 2013 הוכה מורה על ידי תלמידים בתיכון בצפת במהלך עימות ביניהם.

 

מהסתדרות המורים נמסר בתגובה: "אנו מצרים על כך שמשרד החינוך ועיריית תל אביב לא דאגו מבעוד מועד לשבץ את התלמיד האלים במסגרת שתואמת את צרכיו. הסתדרות המורים לא תתפשר על אלימות כל שהיא כנגד עובדי הוראה. אנו דורשים שבאופן מיידי תדאג הרשות המקומית ומשרד החינוך לשיבוץ חלופי עבור התלמיד האלים. בכל מקרה, לא נסכים שהילד ימשיך ללמוד באותו בית ספר שבו נקט באלימות כנגד עובדי הוראה".

 

 

המידע הראשוני לידיעה זו התקבל באיימיל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
בית הספר שבו אירע המקרה האלים, היום
צילום: מוטי קמחי
מומלצים