שתף קטע נבחר

הופעה ב-16 אלף ש'. פרידת סגלוביץ' נמשכת

ראש אגף החקירות לשעבר במשטרה פשט את מדיו לפני חמישה חודשים. מאז נרשמו שלושה אירועים שונים שקשורים בפרישתו. הערב החגיגה תימשך

במשטרת ישראל מאוד מתקשים כנראה להיפרד מראש אגף החקירות לשעבר ניצב יואב סגלוביץ'. אחרת קשה להסביר איך אחרי שלושה טקסי פרידה, יזכה הערב (ה') סגלוביץ' לטקס רביעי עליו תשלם המשטרה כ-16 אלף שקל רק על להקת "אנשי הארון". במשטרה מסרבים לפרט את שאר העלויות. "מדובר בשימוש בקלות דעת בכספי ציבור", אמר ח"כ זבולון כלפה (הבית היהודי) שחשף את העניין.

 

סגלוביץ' פרש מהמשטרה לפני חמישה חודשים. הוא זכה לטקס חילופין ופרידה שבו קיבל תעודה מהמפכ"ל ומהשר לביטחון פנים; לטקס פרידה מכל אנשי התקשורת שליוו אותו בקריירה ולטקס פרידה נוסף בגבעת התחמושת יחד עם הסגל הבכיר של המשטרה ונציגי הפרקליטות.

ניצב סגלוביץ. פרידה ארוכה (צילום: אוהד צויגנברג) (צילום: אוהד צויגנברג)
ניצב סגלוביץ. פרידה ארוכה(צילום: אוהד צויגנברג)

באתר מינהל הרכש הממשלתי ניתן להבחין כי המשטרה אף ביקשה פטור ממכרז כדי לשכור את שירותי הלהקה. לא מפורט שם עניין עלות הכיבוד, האירוח והקמת האירוע. את הבקשה הגיש לכאורה המשרד לביטחון פנים, אך שם טענו בתגובה כי אין להם קשר להזמנת האירוע. גורמים במשטרה העירו: "למה לא משתמשים בתזמורת המשטרה? לא חבל לשלם סכומים כאלה".

 

מי שעוד כעס על ההוצאה המיותרת, לדבריו, הוא ח"כ כלפה, שהודיע כי יפנה בעניין לשר יצחק אהרונוביץ'. "דווקא בשבוע שבו מתפרסם דוח העוני שמצביע על 817 אלף ילדים עניים וחצי מיליון משפחות החיות בישראל מתחת לקו העוני, אני נדהם לגלות עוד משרד ממשלתי הנוהג בקלות דעת בכספי ציבור", אמר. "16,600 שקלים ישלם הציבור על ההופעה ואנחנו לא יודעים כמה עולה האירוע עצמו והכיבוד שיוגש לאורחים במהלכו. בימים כאלה הייתי מצפה מהמשרד לביטחון פנים קצת יותר צניעות ופחות ראוותנות וזלזול בכספו של משלם המיסים".

 

ממשטרת ישראל מסר בתגובה: "אנו מצדיעים לניצב סגלוביץ על שירותו הממושך ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
ניצב סגלוביץ. פרידה ארוכה
צילום: אוהד צויגנברג
ח"כ כלפה. שערוריה
מומלצים