שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סוף על שניים: ולנטינו רוסי בדרך לפרארי?
  רוכב המירוץ מהטובים בהיסטוריה של הספורט המוטורי, הודיע זה מכבר כי אם לא יהפוך תחרותי יותר בפתיחת העונה הבאה, תהיה זו האחרונה עבורו. מסתבר שהוא לא ישאר מובטל זמן רב מדי

  רוסי ינהג בפרארי במירוץ 24 השעות של לה-מאן ב-2015? כלי תקשורת באירופה רוחשים שמועות עקשניות בדבר מיזם ענק בהתהוות, בו שותפים ולנטינו רוסי ויצרנית מכוניות הספורט פרארי. במסגרת המיזם צפוי אחד הרוכבים הטובים בהיסטוריה להמיר את שני הגלגלים במכונית סיבולת חדשה של היצרנית, שתתחרה ב-2015 במירוץ הסיבולת היוקרתי בעולם - 24 השעות של לה-מאן. לצדו של רוסי עשוי לנהוג, שימו לב, אלוף העולם לשעבר בפורמולה 1 ונהג פרארי בהווה, הספרדי פרננדו אלונזו.

   

  ולנטינו רוסי במכונית פורמולה 1 (פרארי)

   

  אם אכן יצא המיזם לפועל, יזכה המירוץ הסופר-פופולרי גם כך, לעוד מאות מיליוני צופים. רוסי ואלונסו נחשבים - למרות שכבר שנים לא זכו באליפות - כמוכשרים ביותר בתחומם בעידן המודרני של קטגוריות העל במירוצי מכוניות ואופנועים. פרארי היא כמובן יצרנית מכוניות הספורט המוכרת בעולם. וגם עבורה מדובר יהיה באירוע מאד יוצא דופן, שכן היא נעדרה מקטגוריית העל (אבות-טיפוס) במירוץ המפורסם מאז 1973.

   

  ולנטינו רוסי נוהג במכונית WRC

   

  ואם אתם שואלים עצמכם מה לרוסי ולמירוצי מכוניות, צפו כאן במקבץ ביצועים יוצאי דופן במגוון מכוניות מירוץ על ארבע, בהן נהג הפנומן האיטלקי. רק כדי לסבר את האוזן, לפני מספר שנים נהג רוסי במסגרת מבחנים במכונית הפרארי של מיכאל שומאכר, וקבע זמני הקפה שהיו מעמידים אותו בחלקו העליון של הגריד לקראת המירוץ שנערך לאחר מכן.

   

  ולנטינו רוסי נוהג במכונית NASCAR

   

  רוסי בן ה-35, תשע פעמים אלוף עולם,  פעיל גם במירוצי ראלי (כולל WRC), נהג במכוניות סלון ובחן מכוניות NASCAR אמריקאיות. בכולן הציג

  יכולת מעוררת התפעלות, כזו שהייתה מאפשרת לו - אם רק היה רוצה - לעבו ולהתחרות בקטגוריות השונות, עם מימון רציני וקבוצה מהטופ העולמי.

   

  יש כמובן היגיון בצעד עליו החליטו (כך נראה) ולנטינו רוסי ופרארי. קריירת המוטו-GP שלו הולכת ומסתיימת, ורק לאחרונה הצהיר כי אם בששת המירוצים הראשונים של עונת 2014, לא יגלה כי הוא תחרותי יותר מכפי שהיה בעונות האחרונות, כולל ניצחונות, תהיה זו עונתו האחרונה במירוצי אופנועים.

   

  ולנטינו רוסי במירוץ סיבולת (פרארי 458)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים