שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  ועדת החילטור / טור

  למה איש הצללים, שטרן חלובה שהריח דשא בפעם האחרונה באייטיז צריך למנות מאמן נבחרת? גם אם קשטן ינסה להצטייר כרס"ר, אנשי ההתאחדות יקבעו בסופו של יום. אולי בכלל עדיף לפנות ל"קוסם" וזהו. נדב צנציפר ממש לא השתכנע מוועדת האיתור

  אחת הוועדות המצחיקות בתולדות הספורט הישראלי תתכנס בשבוע הבא - אבי לוזון, דרור קשטן, שטרן חלובה, צביקה רוזן ורותם קמר. המטרה שלהם: לאתר את מאמן הנבחרת הבא.

   

   

  הצצה על הפאזל הנ"ל הופכת את ועדת האיתור, עוד לפני הקפה הראשון של החברים בה, לבדיחה. אמנם כחלק מהרפורמה בכדורגל הישראלי - שבלעדיה אבי לוזון וחבורתו לא היו מקבלים את כספי הטוטו - ועדת האיתור הייתה חייבת לקום. אבל הרושם המתקבל הוא של מריחה אחת גדולה.

   

  ועידה של עסקנים עטופה במאמן ותיק ומעוטר (צילום: טל שחר) (צילום: טל שחר)
  ועידה של עסקנים עטופה במאמן ותיק ומעוטר(צילום: טל שחר)

   

  ועידה של עסקנים, עטופה במאמן ותיק ומעוטר, שלמראית עין, אמור להיות האיש שלא יהיה היס-מן שלה. הייתכן ששלושה אנשי התאחדות, היו"ר לוזון, חלובה וקמר, מתוך חמשת חברי הוועדה יהוו את הרוב?

   

  אני תופס מאבי לוזון כאחד שיש לו מושג בכדורגל. זה שהמינויים שלו עד כה לא צלחו, לא אומר כלום. גם אם היה פה יו"ר התאחדות מאנגליה, ספרד או איטליה, התוצאות היו זהות. הכדורגל שלנו שווה אולי דרג חמישי באירופה. אולי.

   

  אבי לוזון עם אלי גוטמן. זה שהמינויים שלו לא צלחו, לא אומר כלום (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  אבי לוזון עם אלי גוטמן. זה שהמינויים שלו לא צלחו, לא אומר כלום(צילום: אורן אהרוני)

   

  ואז מגיע איש הצללים שטרן חלובה שהפעם האחרונה שהריח דשא הייתה באייטיז, בצפרירים חולון. הוא אומנם בעד למנות שני מאמנים צעירים, לא בכדי מינה את רוזן וקשטן כמינויים אישיים שלו, אבל למה שטרן חלובה צריך לבחור מאמן לנבחרת? רותם קמר, מנכ"ל ההתאחדות אולי מבצע את עבודתו האדמינסטרטיבית בצורה הטובה ביותר אבל מה לו ולמינוי מאמן נבחרת?

   

  צביקה רוזן עושה הכל כדי לקבל את תפקיד יו"ר המנהלת. לוזון הבטיח לנו שחקן עבר, דיבר על וואליד באדיר, אורי מלמיליאן ובסוף קיבלנו את רוזן.

   

  צביקה רוזן עם קשטן. דיברנו על באדיר ומלמיליאן, קיבלנו את רוזן (צילום: מור שאולי) (צילום: מור שאולי)
  צביקה רוזן עם קשטן. דיברנו על באדיר ומלמיליאן, קיבלנו את רוזן(צילום: מור שאולי)

   

  למה קשטן צריך את זה?

  היו"ר הסביר אתמול בבלומפילד שבחר בקשטן כדי להציג מצגת שווא שלא מדובר ביס-מן. כולנו מודעים לטיב היחסים הקריר ביניהם אחרי הכישלון של של דרור בנבחרת. חלובה שכבר פנה לאוחנה ונמני, סידר לחבר שהצעיד את בני יהודה העונה לתחתית, ג'וב על הדרך.

   

  אני לא מבין למה קשטן צריך את זה, זה רק יכול לפגוע לו בתדמית. גם אם הוא ירצה להצטייר כרס"ר של ועדת האיתור, אנשי ההתאחדות הם אלו שייקבעו בסופו של יום.

   

  ברקוביץ'. אולי עדיף לחלובה לפנות אליו (צילום: קובי בכר) (צילום: קובי בכר)
  ברקוביץ'. אולי עדיף לחלובה לפנות אליו(צילום: קובי בכר)

   

  לוזון אמר כי ההחלטה של הוועדה תהיה פה אחד - 0:5, כלומר עוד לפני שבכלל התכנסו, הוא התחייב שכולם יקבלו את מרות העסקנים. אם אני אלי גוטמן, אני בכלל לא מגיש מועמדות. אולי מגיע לנו סוכן שחקנים כמאמן הנבחרת. אולי עדיף לחלובה לבחור ב"קוסם", שהיה כבר אחראי ל-0:5 אחד, רק על המגרש.

   

  מסכמים את 2013 ב-ynet ספורט:

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים