שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  המצאה טורקית: "תרופה" נגד הומוסקסואליות

  גלולה המשווקת בטורקיה מבטיחה ל"רפא" גברים הומוסקסואלים ולהפוך אותם לסטרייטים תוך שמונה חודשים. ה"תרופה" מכילה לכאורה תערובת של שתן נשי וזיעה גברית, כדי להתערב בפעילות ההורמונלית של המטופלים. איגוד הפסיכיאטרים במקום הודיע כי ינקוט פעולות משפטיות

  חברה בטורקיה החלה לשווק גלולה שמבטיחה "לרפא" כל הומוסקסואל מנטייתו המינית ולהפוך אותו לסטרייט באמצעות תערובת צמחים המשפיעה כביכול על הפעילות ההורמונלית בגוף. 

   

  החברה המשווקת, Homofinal, מפרסמת את ה"תרופה" באתר אינטרנט ובעמוד פייסבוק, ועל פי הצהרתה מדובר בהרכב פעיל שהופק משתן נשי וזיעה גברית - תכולה ה"משנה את ההורמונים והופכת הומו לסטרייט".

   

   

  עוד חדשות בריאות:

   

  על פי החברה, מי שנוטל את הגלולה יוכל להימשך לנשים תוך שמונה חודשים. "עכשיו זה תלוי בך - להיות או לא להיות הומוסקסואל", הם כותבים בפרסומיהם.

   

  שתן נשי וזיעה גברית. הפרסומים באתר החברה
  שתן נשי וזיעה גברית. הפרסומים באתר החברה

    

  מחיר ה"תרופה" עומד על 129 לירות טורקיות (כ-208 שקלים). אריזה של שתי חפיסות תעלה 239 לירות טורקיות (כ-386 שקלים), אריזה של שלוש חפיסות 329 לירות טורקיות וארבע חפיסות יעלו 389 לירות טורקיות. כל אריזה מספיקה כביכול ל-30 ימי טיפול.

    

  באתר המכירה נכתב כי הגלולה כביכול אזלה מהמלאי, אך החברה הגבירה את הייצור ותחדש את המלאי על המדפים בקרוב.

   

  סמוך לתחילת הפרסום עלתה הסברה כי מדובר במתיחת רשת, בדומה למתיחה שבה שווקה בארצות הברית התרופה Hetracil שהבטיחה גם היא "לרפא הומוסקסואליות", אולם אז יצא איגוד הפסיכיאטרים בטורקיה בהצהרה על פעולות משפטיות הננקטות נגד החברה המפיצה את הגלולה.

   

  "נקטנו בפעולות חוקיות לאור התלונות הרבות על התרופה לכאורה Homofin", הודיע האיגוד, "והדבר בטיפול מועצת הפרסום הטורקית והתובע הכללי הציבורי. להצהיר שהומוסקסואליות היא מחלה המאיימת על הציבור וכי קיימת נגדה תרופה הוא מעשה שאינו מוסרי ואינו מדעי".
   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  תוך שמונה חודשים מובטח שיהפכו לסטרייטים
  צילום: shutterstock
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים