שתף קטע נבחר

מתה מפצעיה בת 16 שנאנסה והוצתה בהודו

הנערה נאנסה בידי שישה גברים ומשהעזה להתלונן נגדם - אנסו אותה שוב והציתו אותה. חודש לאחר מכן מתה מפצעיה. בני המשפחה התלוננו על יחס מחפיר של המשטרה, וגל המחאה במזרח המדינה התעורר מחדש

התקיפות המיניות האלימות בהודו נמשכות במלוא עוצמתן: נערה בת 16 שנאנסה פעמיים בידי שתי קבוצות גברים בכלכתה, מתה מפצעיה לפני ימים אחדים - כך דיווח היום (ו') ה"יו.אס.איי טודיי". לפיכך צפויים הנאשמים במעשה להתמודד כעת עם אישומי רצח.

 

ידיעות נוספות בחדשות ynet:

זוועה בהודו: עברה אונס קבוצתי, ואז עוד אחד

כבר לא מתביישים לדבר על אונס בהודו

 

הנערה נאנסה ב-25 באוקטובר בפרברי כלכתה, ויום לאחר מכן עשו זאת שוב, כשהייתה בדרכה לביתה, כיוון שהתלוננה נגדם במשטרה. 

הנערה מובאת למנוחות (צילום: EPA) (צילום: EPA)
הנערה מובאת למנוחות(צילום: EPA)

 (צילום: EPA) (צילום: EPA)
(צילום: EPA)

 (צילום: EPA) (צילום: EPA)
(צילום: EPA)
 

בחודש דצמבר שניים מהאנסים הציתו אותה והרעו את מצבה עוד יותר. בניתוח שלאחר המוות נקבע כי הייתה הרה, כך דווח ב"הינדוסטאן טיימס". דגימות DNA שנלקחו מהעובר יהוו בהמשך ראיה נגד הנאשמים במעשי הזוועה.  

 

משטרת מערב בנגל והרשויות המקומיות נתונות מאז האירוע תחת מתקפה תקשורתית, ונציגיהן הואשמו בהפקרתה של הנערה. המשטרה חקרה את הצתתה כניסיון התאבדות. ביום ההלוויה אף חטפו נציגי המשטרה את רכב הקבורה שבו גופת הנערה וניסו להציתה, ובהמשך גידפו את בני המשפחה וקראו להם לחזור לעיר מולדתם. כך דווח ב"טיימס אוף אינדיאה". ההורים האבלים התלוננו כי השוטרים ניסו לאלץ אותם למסור להם את תעודת הפטירה.

 

בכלכתה ובניו דלהי יצאו אלפי נשים להפגין ברחובות במחאה על האלימות הפושה נגדן. מותה של הנערה הגיע במלאות שנה לאונס הצעירה בת ה-23 בניו-דלהי, אירוע שעורר גל מחאה ברחבי המדינה בדרישה מהמחוקקים לעשות מעשה ולהתחיל להגן על נשות הודו באמצעות חקיקה נוקשה יותר נגד הפושעים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: EPA
אמה של הנערה בהלווייתה
צילום: EPA
מומלצים