שתף קטע נבחר

הישראלי עמיר חדד ב-"The Voice" צרפת

חדד, שהתמודד בעונה ה-4 של "כוכב נולד", עבר את שלב האודישן העיוור בגרסה הצרפתית של הריאליטי. "הייתי בטוח שיהיו גילויי אנטישמיות, אבל בסופו של דבר אני מקבל פידבקים חיוביים", סיפר ל-ynet

התופעה מתרחבת: עמיר חדד, בוגר העונה הרביעית של "כוכב נולד", עבר אתמול (שבת) את שלב האודישן העיוור בגרסה הצרפתית של "The Voice". חדד הוא לא הישראלי הראשון שמנסה את מזלו מעבר לים - קדמו לו חן אהרוני, שהתמודד ב"אקס פקטור" בריטניה, ושירה גבריאלוב, שהתמודדה ב"אמריקן איידול".

 

חדד בן ה-29, שחי בשנים האחרונות על קו תל אביב-פריז, הצליח לגרום לארבעת המנטורים הצרפתים להסתובב כשביצע את השיר "Candle In The Wind" של אלטון ג'ון. "יש לך קול טוב, קול מלידה. זה לא שיר שקל לשיר אותו", אמרה המנטורית ג'ניפר - שזכתה בעבר בתוכנית ריאליטי מוזיקלית צרפתית בעצמה. בסופו של דבר, בחר בה חדד למנטורית שלו.

 

צפו: הביצוע של עמיר חדד בתוכנית

 

"חששתי מהתגובות בצרפת אחרי שיגלו שאני ישראלי", אמר ל-ynet חדד הבוקר (א'). "יש את הסיפור עם הבדרן דיודנה (קומיקאי אנטישמי שנוהג להצדיע במועל יד הפוך, ר.ב) והייתי בטוח שיהיו גילויי אנטישמיות. אבל בסופו של דבר הכל בסדר, אני מקבל המון פידבקים חיוביים, וזה חשוב לי, גם בטוויטר תומכים בי - אפילו ערבים צרפתים, ואני שמח".

 

חדד, שהשתתף כאמור לפני שבע שנים ב"כוכב נולד" המקומי, מנסה להסביר למה הוא שב לריאליטי עכשיו. "'בכוכב נולד' הרגשתי לא בשל, היום, כשאני כבר רופא שיניים עם מקצוע מסודר, אני יכול לנסות שוב.  אני מאמין מאוד בקהל הצרפתי וחושב שאם אעשה את זה שם - אעשה את זה בגדול. אני רוצה להגיע לגמר".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עמיר חדד. מאמין בקהל הצרפתי
לאתר ההטבות
מומלצים