שתף קטע נבחר

העונש על ניאוף - אונס על ידי 12 גברים

מועצת כפר בהודו קנסה צעירה בת 20 ב-25 אלף רופי אחרי שנתפסה בוגדת עם בן קהילה אחרת. היא לא הייתה יכולה לשלם, והעונש הומר באונס מזעזע

צעירה בת 20 מהודו נאנסה על ידי 12 גברים כעונש על כך שנאפה עם גבר אחר. את העונש החמור הטילה עליה מועצת הכפר סובאפור, שנמצא כ-240 ק"מ מזרחית לכלכותה, לאחר שלא הצליחה לשלם את הקנס שהוטל עליה על בגידה. הצעירה נזקקה לטיפול רפואי והמשטרה הצליחה לעצור תריסר גברים בחשד כי היו מעורבים במקרה.

מחאה נגד מעשי אונס בהודו (צילום: AP) (צילום: AP)
מחאה נגד מעשי אונס בהודו(צילום: AP)

 

עוד בחדשות ynet:

 

נושא האונס מסעיר את הודו זה תקופה ארוכה. החודש צוין יום השנה למותה של סטודנטית בת 23 שנאנסה על ידי קבוצה בניו דלהי במהלך נסיעה באוטובוס, ומתה כתוצאה מהתקיפה. המקרה היכה בהלם את הודו כולה, ובאחרונה אף נידונו למוות 6 גברים שאנסו אישה, אך חמישה מהם זוכו לאחר מכן. למרות הניסיון לשנות את מעמד האישה מתקשים בהודו לשנות סדרי עולם, במיוחד בחברה פטריארכלית שכזאת. מוקדם יותר החודש התרחש אונס נוסף, הפעם של תיירת דנית, שאיבדה את דרכה אל המלון ונפלה קורבן לאונס מצד חבורת גברים, שגם שדדו אותה.

 

בעוד הודו גועשת, יש מי שמורה לבצע את המעשה הנפשע על פי חוק. האוהבים התגלו ביום שני שעבר, וראש הכפר סובאפור כינס ישיבה דחופה ביום חמישי כדי לדון במקרה. הגבר והאישה נעצרו ונקשרו לעצים במהלך משפטם ושמעו כיצד מועצת העיר קונסת כל אחד מהם ב-25 אלף רופי (כ-400 דולר) על ניהול רומן.

 

הוריה של הצעירה הסבירו למועצה כי אין ברשותם את הסכום האמור, והם אינם יכולים להשיגו או לעמוד בו. בתגובה, ראש הכפר החליט להמיר את הקנס באונס הצעירה על ידי תריסר גברים. לאחר הוצאת הוראתו לפועל, נאלצה הצעירה לקבל טיפול רפואי ואושפזה בבית חולים. הגבר, אגב, שוחרר אחרי שהבטיח לשלם את הקנס תוך שבוע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP
מחאה נגד אונס בהודו
צילום: AFP
מומלצים