שתף קטע נבחר

ארגנטינה: קיבלו הודעת פיטורים ביוטיוב

מושל מחוז ניו נגרו העלה סרטון שבו הודיע על פיטורי 170 עובדים, מחצית מהעובדים הציבוריים במחוז בגלל בעיות תקציב. ומה המושל יתרום למצוקה?

מושל מחוז בארגנטינה מצא דרך מקורית להודיע לעובדיו שהוא אינו מרוצה מהם: מושל מחוז ריו נגרו, אלברטו וורטילנק, עורר את זעמם של התושבים לאחר שהעלה השבוע ליוטיוב סרטון שבו הודיע על פיטוריהם של 170 עובדים, מחצית מסך העובדים במחוז. הפיטורים ייכנסו לתוקף מחר (יום ו').

 

צפו בהודעת הפיטורים הלא שגרתית:

עוד חדשות בעולם :

הרג אזרחים בקרב. כשהחלש שובר את הכלים

השתכנע: ההצעה עבור הבת הלסבית בוטלה

מחקרים גילו: כל אחד הוא קצת ניאנדרטל

 

וורטלינק הסביר את פיטורי העובדים בבעיות תקציב. "החלטתי לצמצם את כוח האדם במחוז ב-50 אחוזים. אני מקווה שבעקבות הקיצוץ, המצב במחוז ישתפר", אמר המושל בסרטון. עם זאת, וורטלינק לא הסתפק רק בפיטורין. שאר העובדים ששרדו את החלטת המושל ייאלצו לספוג קיצוץ כואב של 15% בשכרם.

 

גם העובדים הבכירים במחוז התבקשו על ידי המושל להשתתף בנטל. "אין סיבה שתובעים בכירים ירוויחו יותר מעורכי דין של הסנגוריה הציבורית. אני מבקש להשוות את תנאי השכר ולהוריד בשכרם גם של שרי קבינט במחוז", אמר המושל.

 

כדוגמה אישית הודיע וורטלינק, שמשמש בתפקיד כשנתיים, שהוא מפסיק את ההקצבה הקבועה עבור אחזקת ביתו. "לא ייתכן שאזרחי ריו נגרו ועובדיו יספגו לבדם את המכה. על כולנו להשתתף בנטל", הדגיש.

 

הסרטון מעורר המחלוקת של וורטלינק עורר כמובן תגובות נזעמות. "הוא פחדן", כתב אחד הגולשים שמתח ביקורת על כך שהמושל העדיף להעביר את הודעתו דרך האינטרנט במקום להיפגש עם העובדים פנים מול פנים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים