שתף קטע נבחר

מנכ"ל HOT הרצל עוזר פורש מתפקידו

עוזר פורש אחרי 5 שנות כהונה, ויתמקד בתפקיד יו"ר קבוצת HOT. בנוסף, יעסוק בפיתוח העסקי של החברה האם Altice. אילן צחי, אשר שימש עד כה כמנכ"ל HOT mobile, יחליף את עוזר בתפקיד המנכ"ל

מנכ"ל חברת HOT, הרצל עוזר, פורש מתפקידו: לאחר שהשלים 5 שנות כהונה בתפקיד מנכ"ל HOT, מהן שנה בתפקיד כפול של מנכ"ל ויו"ר הדירקטוריון, החליט הרצל עוזר לפרוש מתפקיד המנכ"ל, ולהתמקד בתפקידו כיו"ר הקבוצה וכיו"ר החברות הבנות. בנוסף, יעסוק בפיתוח העסקי של החברה האם של הקבוצה, Altice.

 

 

אילן צחי, אשר שימש עד כה כמנכ"ל HOT mobile, יתמנה למנכ"ל HOT, ויכנס לתפקידו ב- 1 במרב. בנוסף, פטריס ג'יאמי יכהן כסגן יו"ר, בנוסף לתפקידו בחברה.

 

פטריק דרהי, הבעלים של HOT, מסר היום: "הרצל עוזר הוא מהמנכ"לים המוכשרים והמנוסים במשק הישראלי. הוא לקח משימה מורכבת של ניהול החברה בשוק מאתגר, והוביל אותה בהצלחה רבה להישגים חסרי תקדים. לאחר 5 שנות כהונה אינטנסיביות בתפקיד המנכ"ל, ביקש עוזר להתמקד בתפקידו כיו"ר הקבוצה. בנוסף לזאת, ביקשתי מהרצל לעסוק גם בפיתוח העסקי של Altice, ואני מאמין שגם בפעילות חשובה זו, הוא יתרום מניסיונו ומכישוריו".

 

הרצל עוזר: "זו הייתה זכות גדולה לנהל את HOT בשנים המעצבות של החברה, אשר בהן נהפכה לקבוצה, המאתגרת את השווקים בהן היא פועלת, ואשר הרחיבה את פעילותה לכלל תחומי התקשורת. HOT עברה בחמש השנים האחרונות שינוי מקצה לקצה, והפכה מחברת התקשורת הרביעית בגודלה, לקבוצת התקשורת השנייה בגודלה בישראל, ולחלק מתאגיד תקשורת בינלאומי.

 

"מעט מנכ"לים זכו לחרוש ולנטוע, וגם לקצור את הפירות, כפי שנפל בחלקי. אני מפנה היום את תפקיד המנכ"ל, כשהחברה בפריחה ובמומנטום עסקי ושיווקי חזקים, וכשהיא ערוכה לכל תחרות עתידית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים