שתף קטע נבחר

נעצר חשוד בשוד אלים מקשישות בלב ת"א

המשטרה פרשה מארבים כדי ללכוד שודד סדרתי, אך דווקא אזרחים הצליחו לתפוס את החשוד. "לא היה לי כסף לאכול", טען. עורך דינו: החשד ערטילאי

רז זמצקי, בן 51 מתל אביב, נעצר בחשד ששדד בחודשים האחרונים תיקי יד מקשישות. בתשעת החודשים האחרונים אירעו חמישה מקרי שוד וזמצקי קושר עצמו לפי המשטרה לשניים מהם.

 

עוד סיפורים חמים - בפייסבוק שלנו

 

מקרי השוד הובילו לפרישת מארבים משטרתיים במרכז העיר, אך אלו לא הועילו. ביום רביעי, עם זאת, התקשרו אזרחים למשטרה והודיעו כי תפסו אדם לאחר שחטף תיק מקשישה ברחוב הנרייטה סולד. שוטרי תחנת לב תל אביב הובילו את זמצקי לחקירה, ושם

הודה האחרון במיוחס לו ואמר כי פעל משום שלא היה לו כסף לאכול.

 

ככל הידוע, פעל החשוד נגד קשישות בנות 90-80, תקף אותן באלימות בחלק מהמקרים והביא באירוע אחד לפינוי קורבן השוד לבית חולים. כעת מנסה המשטרה לקשור בינו ובין מקרי השוד האחרים בעיר, שנושאים מאפיינים דומים.

 

"מדובר בחשוד שניצל את חולשתן של הקשישות כדי לשדוד אותן", אמר גורם במחוז תל אביב. "הוא ידע לארוב להן בפינות מבודדות או בכניסה לחדרי מדרגות ושם התנפל עליהן".

 

בא כוחו של זמצקי בדיון בהארכת מעצרו, עו"ד שמעון אמיר, אמר: "לא ברור אם יש בכלל ראיות שקושרות את החשוד לביצוע מעשי שוד נוספים בקשישים. מתקבל הרושם שמדובר בחשד ערטילאי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מפקד תחנת לב תל אביב, יאיר חצרוני
מומלצים