שתף קטע נבחר

נתפסו 150 ק"ג לייצור 'נייס גאי' - ועצורים אין

פשיטה בחדרה שהסתיימה במציאת 150 ק"ג של חומרים לייצור הסם הניעה את המשטרה לעצור את בעלי המקום. החקירה לא קשרה את החשודים לסמים ובעקבות כך הם שוחררו. פרקליטם: "המשטרה לא הייתה סבלנית"

מבוכה למחוז חוף בפיקודו של ניצב חגי דותן: המשטרה שחררה אתמול (יום ב') שני תושבי חדרה שנחשדו בייצור הסם המכונה "נייס גאי". לפני שבועיים פשטה המשטרה על חדר ומחסן השייכים לחשודים, וחשפה במקום 150 קילוגרמים של חומרים המשמשים לייצור הסם – הכמות הגדולה ביותר של "נייס גאי" שנתפסה אי פעם. בעקבות כך נעצרו השניים, שלמן תחילת החקירה הכחישו את המיוחס להם.

 

עוד סיפורים חמים - בפייסבוק שלנו

 

במהלך המבצע של המשטרה לתפיסת הסמים, המוערכים בשווי של מיליון שקל, נמצאו חלק מחומרי הייצור סמוך למשרד וחלק במחסן בית השייך לחשודים. בפשיטה נתפסו גם חשבוניות החשודות כמזויפות ופיקטיביות. החקירה הובילה למעצרו של אדם שלישי בחשד למעורבות בייצור הסמים, אך בית משפט השלום הורה אתמול לשחרר גם אותו.

הסם מוערך בשווי מיליון שקל (באדיבות המשטרה) (באדיבות המשטרה)
הסם מוערך בשווי מיליון שקל(באדיבות המשטרה)

 (באדיבות המשטרה) (באדיבות המשטרה)
(באדיבות המשטרה)

המשטרה ייחסה לחשודים עבירות של איסור ייצור חומר אסור, איסור הלבנת הון, זיוף ועוד. מעצרם הוארך כמה פעמים בבית משפט, אולם אתמול כאמור החליטה המשטרה לשחרר שני חשודים.

 החוקרים ביקשו להותיר במעצר חשוד שלישי שחשוד גם בהפרת מעצר בית בתיק אחר שתלוי ועומד נגדו, אולם גם הוא שוחרר בהוראת בית המשפט.

 

עו"ד נחמי פיינבלט, המייצג את החשודים, אמר: "כבר מהיום הראשון של המעצר טענו כי המשטרה מיהרה לעצור את החשודים ושאין להם קשר לסמים, והם לא ידעו כי הסמים נמצאים בחדר הסמוך למשרד ובמחסן בחצר הבית. במקום להיות סבלנית, לבצע חקירה, מארב ומעקב, על מנת לראות מי מגיע לסמים ולמי הם שייכים, המשטרה מיהרה לעצור את החשודים שלהם אין קשר לסם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות המשטרה
החומרים שנתפסו
באדיבות המשטרה
צילום: אביעד הרמן
עו"ד פיינבלט
צילום: אביעד הרמן
מומלצים