שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בנק הפועלים נבחר ל"טוב ביותר בישראל"

  הבנק נבחר על-ידי המגזין היוקרתי Global Finance ל"בנק הטוב ביותר בישראל", שנה שלישית ברציפות

   בנק הפועלים נבחר ל"בנק הטוב ביותר בישראל" על ידי המגזין היוקרתי Global Finance. זו השנה השלישית ברציפות שהמגזין מעניק את התואר הזה לבנק הפועלים.

   

  ההכרזה על בחירת בנק הפועלים נעשתה במסגרת בחירת המגזין בבנקים הטובים ביותר ב-29 מדינות מפותחות ברחבי העולם, לאחר בחינה מקיפה שכללה שורה של התייעצויות עם בכירים במערכות הבנקאות והפיננסים ואנליסטים.

   

  הבחירה נעשתה על סמך שילוב של קריטריונים אובייקטיביים – כגון גידול בהיקף הנכסים, נתוני רווחיות, פיתוח פעילויות חדשות וחדשנות במוצרים – וניתוח שהתבסס על עמדותיהם אנליסטים ומומחים אחרים בתעשייה הפיננסית.

   

  לראשונה, הוחלט לצרף השנה לניתוח של הבכירים והמומחים גם תוצאות של סקר שערך Global Finance בקרב קוראיו, במטרה לחזק את תהליך בחירת הבנקים הטובים ביותר.

   

  עורכי המגזין ציינו, כי המאפיין המשותף לבנקים שנבחרו השנה, בתוכם בנק הפועלים, היה התמקדות במענה לצרכים הייחודיים של לקוחותיהם. לדבריהם, הישגים אלה הושגו תוך התמודדות עם יציאה אטית של העולם מהמשבר הפיננסי וסביבה כלכלית עולמית מאתגרת.

   

  מנכ"ל בנק הפועלים, ציון קינן, אמר כי הזכייה בתואר "בנק השנה בישראל", זו השנה השלישית ברציפות, היא עדות נוספת להכרה הבינלאומית במצוינות ובהישגים המרשימים של הבנק. "בנק הפועלים ממשיך ליישם אסטרטגיה המתבססת על מחויבות להוביל בשירותי בנקאות מקצועיים, מתקדמים וחדשניים. דוגמה לכך הוא המהלך הצרכני שהשקנו באחרונה, המאפשר לכל משק בית ועסק קטן לקבל שירותי עו"ש במסלולים ברורים ושקופים, בהתאמה לצרכיו ובתמחור אחראי ואטרקטיבי. בתחום השווקים הפיננסיים השלמנו בשנה האחרונה את איחוד כל חדרי העסקאות והברוקראג' בבנק. המהלך הזה מאפשר לנו לספק ללקוחותינו זירת מסחר אחידה, תוך מתן תשתית מתקדמת למסחר בכל הזירות העולמיות החשובות וברוב המוצרים הפיננסיים. נמשיך לפתח שירותים ומוצרים חדשניים, בכל תחומי הפעילות, גם בעתיד".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים