שתף קטע נבחר

"זה דבר פנטסטי לטניס בישראל"

לאחר האישור הרשמי על אירוח טורניר ה-ATP בישראל, תגובות נלהבות באיגוד הטניס. המנכ"ל, שלמה גליקשטיין: "תהיה פה חגיגה בלתי רגילה". היו"ר: "שמח שהצלחנו, בעזרת חברים טובים, להחזיר טורניר כזה לארץ"

איגוד הטניס העולמי הודיע השבוע על העברת טורניר סנט פטרסבורג הוותיק, לתל אביב.  הטורניר, אשר במשך 19 שנים התקיים ברוסיה, יגיע לישראל וייערך בין התאריכים 15-21 בספטמבר במרכז הטניס ברמת השרון. הטורניר הוא מסדרת ה-ATP 250 וסך הפרסים שיוחלקו בו עומד על כ- מיליון דולרים. דירקטוריון ה ATP אישר את העברת הטורניר לישראל והדבר תלוי רק בסיכום התנאים הסופיים בין סבב ה- ATP לבין הנהלת הטורניר.

 

"אני שמח על קיום התחרות בארץ", אמר יו"ר האיגוד, אסי טוכמאייר, "זה היה חלום גדול שלי להחזיר טורניר מסדר גודל שכזה לארץ ואני שמח שהצלחנו בעזרת חברים טובים לעשות זאת. אני בטוח שנדע לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים ולתת לקהל חובבי הטניס והספורט בארץ הזדמנות לחוויה נהדרת ומפגש מקרוב עם שחקנים ברמות הגבוהות ביותר בעולם".

 

"חגיגה בלתי רגילה". שלמה גליקשטיין (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
"חגיגה בלתי רגילה". שלמה גליקשטיין(צילום: אורן אהרוני)

 

"זה דבר פנטסטי לטניס הישראל", אמר מנכ"ל איגוד הטניס שלמה גליקשטיין, "תהיה פה חגיגה בלתי רגילה, קודם כל מפגש הדיוויס מול ארגנטינה ואז תחרות ה ATP. מבחינת איגוד הטניס זה יהיה אתגר גדול להרים כזו תחרות ועוד בסמיכות כזו לדיוויס ,אני בטוח שעם כל הצוות המקצועי של האיגוד, מרכז הטניס ואנשים רבים אחרים נצליח לעמוד בזה."

 

עמוס מנסדורף:" אני שמח בשביל אוהדי הטניס בישראל שכזה טורניר מגיע לארץ אחרי 18 שנים, הזדמנות מצוינת ביחד עם גביע דיוויס לשבועיים של טניס מעולם אחר"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
שלמה גליקשטיין
צילום: אורן אהרוני
מומלצים