שתף קטע נבחר

הדגל שלנו כחול לבן

חברת "המשקם" המעסיקה עובדים בעלי מוגבליות, היא בין יצרניות הדגלים שיחולקו השנה, בפעם העשירית ברציפות, על ידי בנק הפועלים לאזרחי ישראל לרגל יום העצמאות ה-66

לרגל יום העצמאות ה-66 בנק הפועלים ממשיך במסורת חלוקת דגלי המדינה. חלוקת הדגלים תיעשה לקראת החג, באמצעות צירופם לעיתונים. גם השנה כל הדגלים הם מתוצרת "כחול לבן" וחלקם יוצרו על ידי חברת "המשקם".

 

המשקם היא חברה ציבורית מעורבת בבעלות ההסתדרות הציונית ומשרד הרווחה. החברה מעסיקה כ-2,700 עובדים בעלי מוגבלויות שונות ב-28 מפעלים ועבודות גינון ב רחבי הארץ. לחברה 8 מתפרות התופרות מדים לצה"ל ומוצרים לשוק החופשי. 

 

"אנו גאים להיות אחת מהחברות המייצרות את דגלי הלאום", אומר מוטי דרובלס, מנהל ענף תעשיה בחברת המשקם. "הפעילות הנ"ל עם בנק הפועלים מייצרת תעסוקה ונותנת גאווה רבה לעובדי החברה המרגישים שתורמים למען המדינה."

 

נעמה הולצמן, סגנית מנהלת המתפרה של חברת המשקם בירושלים מסבירה: "האפשרות לייצר את דגלי ישראל נותנת לנו גאווה והזדהות עם המדינה. אנחנו מרגישים כחלק מתוך האוכלוסייה העובדת במדינה. לשם ביצוע הפרויקט השקענו שעות רבות ונוספות כדי לעמוד באספקת הכמות שהוקצתה לנו לקראת החג. בהזדמנות חגיגית זאת, אני רוצה לאחל בשמי ובשם כל עובדי חברת המשקם יום עצמאות שמח למדינת ישראל." 

 

יאיר סרוסי, יו"ר בנק הפועלים, מוסיף: "אנו גאים להמשיך גם השנה במסורת שיצר בנק הפועלים – חלוקת הדגל הכחול-לבן לאזרחי ישראל, לרגל חג העצמאות. הדגלים המונפים בכל מקום הם סמל לאהבת המולדת ולגאוותנו בהישגי המדינה שלנו".

 

"הדגל הכחול-לבן שימש את התנועה הציונית, והפך לדגלה של מדינת ישראל מיומה הראשון" מסכם ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים. "הדגל מסמל את המחויבות למדינת ישראל, לקיומה, לערכיה ולתושביה, ובנק הפועלים שמח וגאה על יוזמתו, המעודדת את אזרחי ישראל להניף בחג העצמאות דגל כחול לבן."

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
דגל ישראל - "גאווה והזדהות עם המדינה"
צילום: shutterstock
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים