שתף קטע נבחר

נהג רה"מ הואשם באונס: "יהיה לך כיף"

כתב האישום שהוגש נגד אילן שמואל, עובד במשרד רה"מ, מגולל מסכת של תקיפות מיניות בילדות. לאחת מקורבנותיו אמר: "אל תעשי עניין"

שתי עבירות של אונס ילדות, ניסיון לביצוע מעשה סדום בילדה ועבירות רבות של ביצוע מעשים מגונים בילדות ונערות – אלה הן העבירות שמיוחסות לאילן שמואל, נהג במשרדו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. בכתב האישום שהוגש הבוקר (יום א') לבית המשפט המחוזי בירושלים נטען כי שמואל, שהוצא לחופשה, נהג להיכנס לחדרה של אחת הקורבנות, השכיב אותה על המיטה, תקף אותה מינית ולחש באוזנה: "תחבקי אותי" ו"תנשקי אותי".

 

הפרקליטות ציינה כי שמואל בן ה-52 המתגורר במושב זכריה שליד בית שמש הואשם כבר בעבר בבית משפט השלום בירושלים בביצוע מעשים מגונים בילדה. עם חשיפת שמו של הנאשם, הודו במשרד ראש הממשלה כי קיבלו הודעה על חקירתו לפני כחודש, וציינו כי בחצי השנה האחרונה הוא אינו נמנה עם שיירת ראש הממשלה.

 

לפי כתב האישום, אמר שמואל לאחת הקורבנות: "את רואה, תראי איזה יפה, יהיה לך כיף". הוא אמר עוד לקורבן כי אם תכיר גברים אחרים "יהיה להם כיף שאת כבר יודעת ומכירה". עוד נטען בכתב האישום כי שמואל לקח את קורבנו למסעדה ולאחר מכן לקח אותה לבית ושם ליטף את חזה ותקף אותה מינית.

 

לטענת הפרקליטות, במהלך תקופה של כשנה עד שנתיים ובתדירות של כפעם בשבוע, לקח שמואל את אחת המתלוננות לבית סבה וסבתה ושם תקף אותה מינית בעשרות רבות של הזדמנויות. בשלב מסוים ביקשה ממנו הקורבן לחדול ממעשיו, אולם שמואל המשיך ואמר לה: "אל תעשי עניין". למותקפת אחרת אמר שמואל: "תעשי לי נעים".

 

הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של שמואל עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. "מעשיו של הנאשם יוצרים חשש סביר כי המשיב יסכן את ביטחון הציבור", צוין בהודעת הפרקליטות. "קיים יסוד סביר לחשש ששחרור המשיב יביא לשיבוש הליכי משפט".

 

ממשרד ראש הממשלה נמסר בתגובה בשלב החשדות: "מרגע שנודע למשרד, לפני למעלה מחודש, כי מול העובד מתנהל הליך המחייב דיווח לנציבות שירות המדינה, דיווח המשרד על כך לנציבות לאלתר. המשרד פועל בנושא זה בהתאם להנחיות נציבות שירות המדינה והעובד הוצא לחופשה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים