שתף קטע נבחר

שלח: ההצעה לפצות אותי בתפקיד סגן שר - המצאה של נתניהו כדי להדיח את דני דנון

חבר הכנסת מיש עתיד שהפסיד השבוע בקרב הפוליטי על ראשות ועדת החוץ והביטחון מתח ביקורת באירוע שבתרבות על קבלת ההחלטות של רה"מ. "חצי שנה לא קרה כלום בעניין, ממש כמו ההחלטה על מינוי הנגידה ועל תקציב הביטחון", אמר שלח. המועמד לנשיאות בן אליעזר: נעשה עוול לסילבן שלום

ח"כ עפר שלח, המועמד של יש עתיד לתפקיד יו"ר ועדת חוץ וביטחון, התארח היום (שבת) באירוע שבתרבות בתיאטרון הבימה בתל אביב ומתח ביקורת על החודשים הארוכים שנדרשו לראש הממשלה בנימין נתניהו לקבל החלטה בנושא. "חצי שנה לא קרה כלום בעניין, ממש כמו ההחלטה על מינוי נגיד בנק ישראל ועל תקציב הביטחון", אמר שלח. "ההצעה 'לפצות' אותי בתפקיד סגן שר זו המצאה של ראש הממשלה כדי להדיח את ח"כ דני דנון ולא מדובר בדרישה שלנו."

 

עוד בחדשות:

אלי כהן צעד זקוף לגרדום. הסורים חגגו

האו"ם מודה: החיילים שלנו פחדנים

 

שלח הוסיף ואמר כי "סיעות שונות בקואליציה, כולל ליברמן שזוכה וחזר לתפקיד שר החוץ, תמכו במינוי שלי לתפקיד. כולם ניהלו שיחות עם ראש הממשלה, ובכל זאת, לא קרה כלום כחצי שנה".

יו"ר סיעת יש עתיד: נתניהו לא החליט במשך חצי שנה (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
יו"ר סיעת יש עתיד: נתניהו לא החליט במשך חצי שנה(צילום: גיל יוחנן)

 (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
(צילום: מוטי קמחי)

באשר לכישלון המשא ומתן מול הפלסטינים, טען ח"כ שלח כי לא התנהל מו"מ אמיתי במשך תשעה חודשים. "היה מחסום אי אמון בין הצדדים והאמריקנים לא ידעו לגשר ביניהם", אמר חבר הכנסת מיש עתיד. "צריך להגיד ביושר: הפלסטינים אחראים על כישלון המו"מ לא פחות מאתנו."

 

באשר להמשך ישיבת יש עתיד בקואליציה, אמר שלח: "לממשלה הזו יש אג'נדה בתחומים אחרים, שאינם קשורים למו"מ המדיני. קידמנו את החוק לשוויון בנטל ואנחנו נאבקים על חוק הפונדקאות ועל ברית הזוגיות ולא נוותר. לדעתי, המו"מ המדיני יתחדש ואם הוא יתחדש זה בגלל שיש עתיד ממשיכה לשבת בקואליציה. אם נצא מהקואליציה, יגיע מישהו יותר טוב?".

ח"כ בן אליעזר: סילבן שלום הוא חבר, מקווה שזה מאחוריו (צילום: AP) (צילום: AP)
ח"כ בן אליעזר: סילבן שלום הוא חבר, מקווה שזה מאחוריו(צילום: AP)

באירוע השתתף גם מועמד מפלגת העבודה לנשיאות בנימין בן אליעזר שהתייחס לסגירת התיק נגד המועמד מהליכוד השר סילבן שלום. "סילבן הוא חבר , אני מרגיש שנעשה לו עוול. חיפשו ומצאו פרשייה שאולי התרחשה לפני שנים".

 

על מצבו הבריאותי לקראת ניתוח השתלת כליה שהוא עתיד לעבור, אמר בן אליעזר: "אני מרגיש מצוין, עברתי דברים קשים מאוד בחיי. הניתוח אמור לשפר את איכות החיים שלי. הניתוח הוא עניין אופציונאלי בלבד וזה אחד הניתוחים הקלים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים