שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הקמפיין של סיסי: הנורה שתאיר את כל מצרים
  מצרים תלך בשבוע הבא לבחור נשיא. סיסי הבטיח לחסוך אנרגיה עם נורות מיוחדות ועורר גיחוכים, אנשיו יצאו לחלק מנורות בקהיר. יריביו: שוחד בחירות

  קצת יותר משבוע לפני שמצרים תלך לקלפי ותבחר, אם לא יהיו הפתעות, בשר ההגנה היוצא עבד על-פתאח א-סיסי, לנשיאה החדש, פתח המטה של סיסי בקמפיין בחירות יוצא דופן. הבטחות לנשק חדש? נדר להציל את הכלכלה? הרחבת חירויות הפרט? לא ולא: הקמפיין של סיסי נועד להדגיש את הבטחת הבחירות שלו לחסוך באנרגיה, ובמסגרתו מחלקים אנשיו אלפי נורות חסכוניות בקהיר ומחוצה לה.

   

  עוד חדשות מהעולם :

   

  הקמפיין של סיסי: הנורה שתאיר את כל מצרים    ( )

  הקמפיין של סיסי: הנורה שתאיר את כל מצרים    ( )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בראיון טלוויזיוני אמר לאחרונה סיסי כי המצע שלו בכל הקשור לחיסכון באנרגיה במצרים מסתכם בתאורה של הבתים בעזרת נורות חסכוניות, מה שעורר לא מעט גיחוך ברשתות החברתיות. חלק מהגולשים טענו שמדובר בפתרון שטחי ואחרים אף הזהירו כי הנורות המדוברות מסרטנות. אבל אתמול יצא הקמפיין לדרך, באזור שכונת אל-ג'מאליה בקהיר, שם נולד סיסי.


  בסרטונים שפורסמו בתקשורת המצרית נראו פעילי הקמפיין של סיסי מחלקים לתושבים את הנורות ואף מתקינים אותן עבורם, תוך שהם

  לובשים חולצות של הקמפיין ונוסעים בכלי רכב הנושאים את תמונתו של סיסי ואת סיסמת הקמפיין: "באמצעות החיסכון, תחי מצרים".

   

  מזכ"ל ועדת הבחירות לנשיאות מצרים, עבד אל-עזיז סלמאן, צוטט תחילה כמי שאמר שהחוק אוסר על חלוקת המנורות, משום שהדבר עלול להיתפס כמתנה או שוחד לבוחרים. אלא שלאחר מכן הוא הכחיש את הציטוטים, מה שלא עצר את הטענות במצרים שמדובר בשוחד בחירות לכל דבר ועניין. מנחה הטלוויזיה המפורסם עמרו אדיב אף ביקש מסיסי להפסיק את קמפיין המנורות, כדי שלא ישמש את מתנגדיו ככלי להשחרת תדמיתו.


  פורסם לראשונה 18/05/2014 21:54

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים