שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  השופט, הפרקליטה והצילומים האינטימיים

  זה התחיל בסכסוך כספי בין פרקליט לעורכת דין שהלך והידרדר. היא הגישה תביעה והוא איים בתגובה שתמונות נועזות שלה עם שופט יפורסמו בתקשורת

  זה סיפור על עורכי דין נוצצים, שופט בדימוס, מערכת יחסים אינטימיים, כסף גדול, תככים ואיומים שמסעיר את הברנז'ה המשפטית כולה.

   

  עוד בחדשות:

  הכנסת אישרה: מיליארד שקל לניצולי שואה

  סערה בבריטניה: דוקרנים להרחקת הומלסים

  עורכת הדין והשופט בדימוס בכנס באילת. ארכיון  (צילום: יאיר שגיא "ידיעות אחרונות") (צילום: יאיר שגיא
  עורכת הדין והשופט בדימוס בכנס באילת. ארכיון (צילום: יאיר שגיא "ידיעות אחרונות")
   

  הפרשה הזו מתחילה בעורכת דין לענייני משפחה המוכרת בקהילה המשפטית ובפרקליט המתמחה בתחום המסחרי. הוא מוכר מאוד בקהילה העסקית, ובשנים האחרונות עלה שמו פעמים רבות בפרסומים שונים בתקשורת. כמו פרקליטים רבים נהגו השניים לשתף פעולה במישור העסקי: מדי פעם נהגה עורכת הדין להעביר לפרקליט תיקים שהועברו אליה. במקרים שכאלה נהוג שהפרקליט המקבל את העבודה מעביר לחברו אחוזים מרווחיו. לפני כמה חודשים עבר חתול שחור ביניהם: היא דרשה ממנו לשלם לה אחוזים משכרו על תיקים שהעבירה לו - ובהם תיק הקשור לבעלה, שהיא חיה בנפרד ממנו.

   

  לטענתה, הוא משך אותה תקופה ארוכה וסירב לשלם לה. לבסוף נמאס לה והיא הגישה נגדו תביעה לבית המשפט. במקביל פתחה הפרקליטה בחזית נוספת: באמצעות עורך דינה רם גמליאל שלחה לפרקליט מכתב ובו הצעה להגיע להסדר, שלא בערכאות. היא כתבה במכתב משפט שאותו פירש הפרקליט כאיום וכלחץ המופעל עליו לשלם. במשפט נרמז שבידיה ראיות שלפיהן ביצע עבירות מס במסגרת העסקאות איתה. הפרקליטה הציעה במכתבה פשרה: הוא ישלם לה 390 אלף שקל - ומבחינתה הפרשה סגורה.

   

  מכאן ואילך הסיפור רק הסתבך והידרדר: הפרקליט הזועם שיגר לפרקליטה מכתב, הכחיש שהוא חייב לה כסף כלשהו וכתב לה כי לבעלה ידוע שהיא מנהלת רומן סוער עם שופט מוכר מאוד בדימוס. הפרקליט כתב כי מוטב שתוותר על דרישותיה הכספיות. הוא הבהיר שבעלה מתכוון לפרסם בתקשורת את הרומן שלה עם השופט בלוויית תמונות אינטימיות - וכי הוא עוצר בעדו מלעשות זאת. "הייתי מציע לה להימנע מלהיטפל לבעלה, מאחר שאני עוצר בעדו מלפרסם בתקשורת תחקיר מלא שנעשה על יחסי אישה נשואה עם שופט בדימוס, וכל מילה נוספת מיותרת". באשר לטענה שלפיה ביצע עסקאות ללא חשבוניות אמר שמדובר בסחיטה.

   

  הפרקליטה הנסערת מיהרה לשגר מכתב תשובה, מחתה על סגנונו של הפרקליט וכתבה שהיא אישה פרודה וכי זכותה לנהל חיים פרטיים. הוא השיב אש, שיגר מכתב נוסף לעורך דינה ובו הדגיש כי בעלה עומד על כך שהרומן שלה עם השופט בדימוס יפורסם, וכי בכוונתו להעבירו לתקשורת: "תצלומים צבעוניים יימרחו בגדול בעמודים הראשונים של העיתונים".

   

  לסיפור הזה אין בינתיים סוף. עורכת הדין הגישה נגד עורך הדין תלונה במשטרה בנימוק שהוא איים עליה, אך טרם נפתחה חקירה. במקביל התלוננה נגדו בלשכת עורכי הדין, שאמורה לדון בטלנובלה הססגונית הזאת. עורכת הדין מסרה בתגובה: "חבל מאוד שעורך דין מגיע למצב כזה ומאיים באיומים שכאלה על מנת לא לשלם לי שכר טרחה כדין מתיקים שהבאתי למשרד". הפרקליט סירב להגיב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יאיר שגיא "ידיעות אחרונות"
  השופט בדימוס והפרקליטה בכנס באילת. ארכיון
  צילום: יאיר שגיא "ידיעות אחרונות"
  מומלצים