שתף קטע נבחר

לתכנן את הלוויה של עצמכם

למי מאיתנו לא יצא לדמיין את הלוויה של עצמו? מי יבוא, מה יגידו? חברת "עלי שלכת" מאפשרת לתכנן הכל מראש

מי מאיתנו לא חשב לפחות פעם אחת על הלוויה שלו? מי יבוא, כמה יבואו, מה יגידו, איך יהיה הטקס? אז למה לא לתכנן מראש? למה להשאיר את הכל ליד המקרה או לתכנון של אחרים? אלון נתיב, מנכ"ל חברת "עלי שלכת", טוען שתכנון מוקדם של טקס הלוויה יאפשר לכל אחד ואחת מכם לתכנן את טקס הלוויה באופן המותאם ביותר להשקפת עולמכם.

 

 

 

כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע הליך של רכישת חלקת בחיים, וזאת על מנת לקבוע את מיקום קבורתם והתאמת אופי הטקס אשר ילווה אותם בדרכם האחרונה. אלון נתיב טוען שכבר היום ניתן לראות ביקושים הולכים וגדלים לקיומם של טקסי קבורה חילוניים, וזאת במסגרת רכישת חלקות קבר על ידי אזרחים ישראלים בעלי השקפת עולם חילונית, אשר מבררים בנוגע לשאלה כמה עולה חלקת קבר או אחוזת קבר בתוך מתחמי בתי הקברות.

 

כיום, כל אחד ואחד מאיתנו יכול לקבל באמצעות חברות כמו עלי שלכת עזרה בארגון סידורי קבורה אזרחית ותכנון טקסי לוויה אזרחיים. כל אחד יכול לקבל מגוון נרחב של שירותים ומוצרים המותאמים לתכנון מוקדם של טקס הלוויה אשר יכבד את השקפת עולמו החילונית.

 

אומנם רבים מאיתנו מעדיפים להדחיק את כל הקשור ליום לכתנו מן העולם, אך מעבר להיבט הרגשי המתלווה לנושא, ישנם לא מעט יתרונות לתכנון טקסי הלוויה המוקדמים. יתרונות אלו כוללים בין היתר רכישת חלקת קבר בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם, התעמקות בתכנון טקס הלוויה המכובד אשר ילווה אתכם בדרכם האחרונה, העמדת צוואה רוחנית במקביל להעמדת צוואה המתייחסת לנכסים אותם אנו צוברים לאורך החיים ועוד.

 

*התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המומחים המוצגים במסגרתם


פורסם לראשונה 11/06/2014 19:21

 

מומלצים