שתף קטע נבחר

י-ם: ערבי תועד מכה צעיר חרדי באלה בראשו

כתב אישום הוגש נגד יוסף חולייסי מסילוואן, שתועד במהלך קטטה עם צעירים. סנגורו טוען: "הם באו לבצע תג מחיר". הצעירים: "זה פשע נגד יהודים"

עימות אלים בין ערבים ליהודים בירושלים הגיע לבית המשפט: נער חרדי עשה את צרכיו על עץ ליד בית בכפר סילוואן. יוסף חולייסי, המתגורר בסמוך, העיר לו על כך, ובמקום התפתחה תגרה בין הנער וחבריו לבין כמה מתושבי הכפר. חלק מהקטטה תועד על ידי אחד המשתתפים בטלפון הסלולרי, ובמהלכה נראה חולייסי מכה עם אלה באחד הנערים, שאושפז עם פגיעות ראש. היום (ד') הוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים כתב אישום נגד חולייסי בגין תקיפה וחבלה. צפו:

 

האירוע התרחש בשעות אחר הצהריים באחד הימים בשבוע שעבר. קבוצת נערים הלכה ברחוב מעלה השלום לכיוון הכותל, ואחד מהם עצר לעשות את צרכיו ליד עץ בקרבת ביתו של חולייסי.

 

הקטין שהותקף, בבית החולים. סובל משברים בגולגולת (צילום: ארגון חננו) (צילום: ארגון חננו)
הקטין שהותקף, בבית החולים. סובל משברים בגולגולת(צילום: ארגון חננו)

עד מהרה התפתחה קטטה עם משתתפים רבים, ובסרטון נראה חולייסי אוחז באלה מעץ, מתקרב לאחד הנערים ומכה אותו בעוצמה בראשו.

כתוצאה מכך נגרמו לו שברים בגולגולת, חתך בקרקפת ושטף דם תוך-גולגולתי. הוא אושפז במחלקת טיפול נמרץ נוירוכרוגי.

 

עו"ד מוחמד מחמוד, המייצג את חולייסי: "מדובר בחבורת נערים שהגיעו למקום על מנת לבצע תג מחיר. אין להם מה לחפש במקום הזה. המכה לא פגעה בראשו. המשטרה ממשיכה להגן על מבצעי תג מחיר עד שיקרה אסון".

 

עו"ד איתמר בן גביר, שייצג את המותקפים מטעם עמותת "חננו", אמר: "יש להצטער שהפרקליטות לא מצאה לנכון להגיש כתב אישום גם נגד חבריו של הנאשם, שנראים היטב בסרטון מסייעים לו במעשה הפשע הגזעני נגד יהודים רק בשל היותם יהודים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך הסרטון
צילום: ארגון חננו
הקטין בבית החולים
צילום: ארגון חננו
מומלצים