שתף קטע נבחר

הפועל ת"א למנהל מחלקת הנוער: "חזור לעבודתך"

המועדון האדום חזר בו מהחלטתו והודיע לאיתי מרדכי כי הוא אינו מפוטר. מנהל מחלקת הנוער התנה את המשך דרכו בהתנצלות פומבית

פניית הפרסה של הפועל ת"א. יממה לאחר הסערה שהתחוללה במועדון האדום בעקבות הודעת הפיטורים שמסר המנג'ר המקצועי איל ברקוביץ' לאיתי מרדכי, עליה פורסם בלעדית ב-ynet ספורט, הערב (ד') נתבקש מנהל מחלקת הנוער לחזור לעבודתו.

 

 • מונדיאל 2014 - היכנסו לעמוד המיוחד של ynet ספורט
 • פנטזי מונדיאל 2014 - הרכיבו את נבחרת החלומות שלכם לברזיל ותוכלו לזכות בפרסים

   

  כזכור, ביום ראשון הודיע ברקוביץ' למרדכי, המחזיק בחוזה לעונה נוספת, כי עליו לעזוב את תפקידו מיידית. אלא שאתמול התייצב מנהל מחלקת הנוער בחדרו וסירב לעזוב בטענה שלא נערך לו שימוע כדין, וכי לא קיבל מכתב פיטורים. "איל קיים איתי שיחה של 25 שניות. הוא אמר לי שאין לו כסף ואני צריך לעזוב את התפקיד. זהו. לא ביצעו לי שימוע, לא קיבלתי מכתב פיטורים, כלום. בצורה הכי שכונתית", הסביר מרדכי.

   

  המכתב ששלח פרקליטו של מרדכי להפועל ת"א ()
  המכתב ששלח פרקליטו של מרדכי להפועל ת"א

   

  אחה"צ העביר עו"ד שי טל, פרקליטו של מרדכי, מכתב להפועל ת"א בנושא חזרה

  מהודעת פיטורים. במכתב נטען כי מרדכי הגיע היום למשרדי המועדון כדי לקבל בין היתר מכתב פיטורים ולהשלים את תקופת ההודעה המוקדמת המגיעה לו ע"פ דין, אלא שהקבוצה הודיעה לו במפתיע, באמצעות החשב יניב משולם, כי היא חוזרת בה מהודעת הפיטורים ואף הורתה למנהל מחלקת הנוער לחזור לעבודתו כרגיל.

   

  מרדכי השיב כי ימשיך במלאכת מינוי המאמנים למחלקת הנוער לעונה הבאה, שנקטעה בעקבות הודעת הפיטורים שנמסרה לו ע"י איל ברקוביץ', אולם התנה זאת בסעיף הבא שצוין במכתב שנמסר להפועל ת"א: "ככל והודעתכם על חזרה מפיטורים נעשתה בתום לב, דורש מרדכי שתלווה גם בפרסום בכלי התקשורת על מנת להקטין את הנזק שנגרם לו ואת חוסר הוודאות שאופף את המשך העסקתו".

   

  מהפועל נמסר בתגובה: "כפי ששמרנו על חיסיון תוכן השיחות שערך מרדכי עם אנשי המועדון עד כה, נמשיך לעשות כן גם כעת. סגנון כזה של שיח באמצעות התקשורת אינו מקובל ואינו ראוי בקרב אנשי מועדון הפועל ת"א".


 •  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אורן אהרוני
  איל ברקוביץ'
  צילום: אורן אהרוני
  מומלצים