שתף קטע נבחר

אב הגיע למשטרה: "רצחתי את שני ילדיי"

גבר ממושב ישרש בשפלה הגיע למשטרה ברמלה מגואל בדם ודיווח כי רצח בדקירות את שני ילדיו, בני 12 ו-10. שוטרים פרצו לדירה ומצאו את הילדים ללא רוח חיים. האם החיה בארה"ב קיבלה הודעה ועושה דרכה לארץ

חשד לרצח מזעזע במשפחה: גבר ממושב ישרש שליד רמלה הגיע הלילה (יום ה') לתחנת המשטרה ברמלה מגואל בדם ודיווח כי רצח את שני ילדיו, נערה בת 12 וילד בן 10. האיש הודה כי הוא דקר אותם למוות. אתמול הגיעו הילדים לארץ מארצות הברית, שם התגוררו עם אמם. היא קיבלה את ההודעה ועושה את דרכה לישראל. שירותי הרווחה מלווים את המשפחה וילוו את האם כשתגיע לארץ.

 

מפקד מרחב שפלה במשטרה, תת-ניצב יהודה בן עטר, אמר כי "מדובר באירוע טרגי, שנסיבותיו מתבררות כעת". לשאלה אם היו תלונות נגד האב ענה כי בשנתיים האחרונות לא היו אירועים נגדו, אבל בעבר הייתה תלונה של אלימות במשפחה נגדו. האב, ללא עבר פלילי, כרגע לא משתף פעולה בחקירה. כל הכיוונים נבדקים, והמרכזי הוא נקמה בעקבות גירושים.

 

עוד בחדשות:

 

אתמול נחתו הילדים מארה"ב ונאספו על ידי האחיות של החשוד, שלקחו אותם לישרש. החשוד, מתכנת מחשבים במקצועו, לקח את הילדים למבנה שבו הוא מתגורר ושם רצח אותם. מעט לפני חצות הוא הגיע לתחנת המשטרה. השוטרים פרצו לדירה ומצאו את הילדים ללא רוח חיים. צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותם של השניים, שנדקרו למוות בפלג גופם העליון. דובר מד"א זכי הלר אמר כי הזירה הייתה קשה וכי הילדים היו כבר ללא רוח חיים כשהפרמדיקים הגיעו למקום. השוטרים שיצאו מדירת הרצח היו המומים ממראות הזוועה.

 

 

שני הקורבנות שנרצחו על ידי אביהם ()
שני הקורבנות שנרצחו על ידי אביהם

אנשי מד"א בזירת הרצח (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
אנשי מד"א בזירת הרצח(צילום: אבי מועלם)

 (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
(צילום: אבי מועלם)

הידיעה על הרצח הוציאה את מרבית מתושבי ישרש לרחוב הראשי שבו מתגוררת המשפחה. הם שוחחו זה עם זה וניסו לברר אם היה רמז כלשהו שעשוי היה להעיד על אסון שכזה. שכנים סיפרו כי דבר לא יכול היה להעיד על האסון הכבד, שכן עד השעה 22:00 בערב בני המשפחה ישבו עם הילדים. "הם אכלו וצחקו יחד עם האבא", אמר אחד השכנים. "לאחר שהתפזרה ההמולה התרחש האירוע המזעזע".

 

אסנת אזולאי, שכנה של המשפחה, סיפרה: "האב לקח קשה מאוד את העובדה שילדיו לא היו עמו. מאוד מפתיע אותנו הסיפור הזה". איציק, תושב המושב, סיפר כי מדובר במשפחה חמה מאוד: "האחיות של הגבר כל כך אהבו את הילדים. הן חיכו לילדים והביאו אותם. זה פשוט אירוע לא מובן". גם הוא אמר כי לא היה שום סימן מצד האב לטרגדיה.

 (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
(צילום: אבי מועלם)

אתמול לפנות בוקר נמצאה אישה בת 77 מדיר אל-אסד ללא רוח חיים ועם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון על ידי בנה. הבן נקרא לדירה בשעת בוקר מוקדמת לאחר שקיבל שיחה מאביו שסיפר לו שהיכה את אמו.

הבן הזעיק את מד"א ומותה נקבע במקום. שוטרים שהגיעו למקום עצרו את האב, בן 84, ולקחו אותו לחקירה.

 

בשבוע שעבר נמצאה גופת צעיר מוטלת ברחוב בנתניה ועלה חשד כי הוא נדקר למוות. בעקבות מציאת הגופה הגיעו למקום כוחות משטרה מתחנת נתניה ופתחו בחקירה. בבדיקה ראשונית עלה כי על הצעיר, בן 21 שאינו תושב נתניה, נמצאו סימני חבלה בפלג גופו העליון. הכוחות סגרו את הזירה והחלו לאסוף ממצאים.

 

באותו שבוע נרצח חיים עטיה בן ה-63 בדקירות. הוא נדקר בגבו כשישב בבית קפה ברחוב שער הגיא בנתניה. בסריקות אותר חשוד, בן 45, והוא הכחיש את המיוחס לו.

 

בהכנת הידיעה השתתפו גלעד מורג ועומרי אפרים
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האב החשוד ובנו
צילום: יוסי אלוני
זירת הרצח בשפלה
צילום: יוסי אלוני
תת-ניצב יהודה בן-עטר
מומלצים