שתף קטע נבחר

הוארך מעצר החשוד שהשקה נשים בסם אונס

בית המשפט האריך בחמישה ימים את מעצרו של גבר בן 37 החשוד שקיים יחסי מין עם נשים שלא בהסכמתן לאחר שהשקה אותן בסם אונס

במשטרה ממשיכים לחקור גבר בן 37 החשוד בבעילה שלא בהסכמה של נשים שאותן השקה בסם אונס. נוסף לכך הוא חשוד ב"שלילת כושר ההתנגדות לצורך עבירה" ובפגיעה בפרטיותן לאחר שכנראה צילם את האקט המיני. הפרשה פורסמה אמש (שבת) לראשונה בערוץ 10.   

 

החשוד נעצר באמצעות שוטרת סמויה שיצרה עמו קשר, וזה הגיע לדירה עם בקבוק משקה חריף. רגע לפני תחילת האקט, זינקו עליו בלשים שהיו במארב ועצרו אותו. הבקבוק נשלח לבדיקה במעבדות המשטרה במטה הארצי וכעת מחכים לתוצאות.

 

 

החשוד בבית המשפט (צילום:עידו ארז) (צילום:עידו ארז)
החשוד בבית המשפט(צילום:עידו ארז)

תיק החקירה (צילום:עידו ארז) (צילום:עידו ארז)
תיק החקירה(צילום:עידו ארז)
 

החקירה הסמויה החלה לאחר ששתי תלונות של נשים שסיפרו מקרה דומה התקבלו במשטרה. לטענתן, הן הכירו את החשוד באתר היכרויות, נפגשו עמו שתו ובשלב מסוים מצאו את עצמן ללא בגדים כשהן לא זוכרות מה קרה להן באותן השעות. מפקד מרחב ירקון, תת-ניצב יהודה דהאן, החליט להטיל את החקירה על צוות החקירה המיוחד במרחב. במשך כמה שבועות ניסתה שוטרת סמויה ליצור קשר עם החשוד. לאחר ששכרו עבורה דירה, שאותה רישתו במצלמות, קבעה איתו השוטרת מפגש. הוא הגיע כשבידו בקבוק שתייה חריפה. רגע לאחר שנכנס לדירה החליטו במשטרה לא לקחת סיכון ועצרו אותו.

 

החשוד המיוצג על ידי עו"ד נס בן נתן הכחיש כל קשר לחשדות שהטיחו בו החוקרים. להגנתו טען כי הוא אדם נורמטיבי שבסך הכול הכיר את הנשים בצורה תמימה. יחד עם זאת, ולמרות שעדיין לא התקבלה תשובה ודאית בנוגע להרכב הכימי במשקה, החליטו במשטרה לבקש את הארכת מעצרו בבית המשפט. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בשבועיים אך בית המשפט קבע שהמעצר יוארך בחמישה ימים. "על פניו מדובר בחשדות חמורים, אבל עד שלא נקבל את בדיקות הבקבוק לא נצא בהצהרות", אמר גורם בכיר המקורב לצוות החקירה, "יחד עם זאת התלונות שיש בידינו מעוררות חשד, וכעת נבדוק אם באמת הוא השתמש בסם האונס לצורך קיום היחסים".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום:עידו ארז
החשוד בבית המשפט
צילום:עידו ארז
צילום: עידו ארז
עו"ד בן נתן
צילום: עידו ארז
מומלצים