שתף קטע נבחר

האלכוהוליסט הצעיר בעולם: רק בן שנתיים

צ'נג צ'נג מסין שתה בקבוק בירה ראשון לפני שמלאה לו שנה, וגם עכשיו הוא לא מוכן להסתפק בחלב - רק אלכוהול. הרשויות מאיימות לקחת אותו מהוריו

פעוט בן שנתיים עורר בימים האחרונים סערה בתקשורת הסינית, אחרי שפורסמו תמונות שלו שותה משקאות אלכוהוליים. התמונות הביאו לתודעה את סיפורו: הוא מכור לאלכוהול, ומעדיף אותו על פני חלב או כל משקה אחר.

 

עוד חדשות בעולם :

 

לפי דיווח ב-Shanghaiist הסיני, הפעוט, ששמו צ'נג צ'נג, טעם יין לראשונה בגיל עשרה חודשים, ועוד לפני גיל שנה שתה בקבוק בירה שלם. כעת, כל אימת שהוריו מביאים אותו לאירוע חגיגי כלשהו, הוא דורש משקאות אלכוהוליים, צורח ובוכה - עד שהם נכנעים.

הפעוט הסיני שעורר סערה ()
הפעוט הסיני שעורר סערה

בעקבות פרסום תמונותיו של צ'נג צ'נג נחקרו הוריו במשטרה. אף שחלק מקרובי משפחתו מתבדחים על הרגלי השתייה שלו (הם מתגאים בכך שבעתיד יוכל לעמוד בכמויות גדולות של שתייה חריפה), הוריו מנסים כעת לשנות את דרכם ואת דרכו, אחרי שהבינו כי הוא עלול להילקח מהם.

 

בינתיים, הם מתקשים לעשות זאת, והוא ממשיך להתחנן לאלכוהול. גורמי רפואה מזהירים כי צריכת אלכוהול בקרב ילדים קטנים כל כך

עלולה לגרום נזק קשה לאיברים שלהם, שעדיין אינם מפותחים דים.

 

לפני ארבע שנים התפרסם סיפורו של הפעוט המעשן מאינדונזיה, ארדי ריזל. הוא היה אז רק בן שנתיים ועישן כ-40 סיגריות ביום. אחרי כשנה דווח כי הוא הפחית את הכמות והצליח להיגמל מעישון, אבל בהמשך דווח כי הוא מאיים לחזור לעשן ומציב לאמו אולטימטום: "קני לי צעצועים - או שאחזור לסיגריות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא חלב, רק בירה. ועוד בירה, ועוד אחת
מומלצים