שתף קטע נבחר

כמה שילם משקיע אחד על 24 דירות בר"ג?

משקיע נדל"ן רכש לבדו 24 דירות מגורים במגדל הראשון של פרויקט "מגדלי עלית", שבונה חברת מצלאוי ליד מתחם הבורסה ומפעל עלית ברמת גן, תמורת כ-47 מיליון שקל. מדובר בדירות 2-4 חדרים בין הקומות 1-18 במגדל

משקיעי הנדל"ן ממשיכים "לזרות מלח" על פצעיהם של מחוסרי הדיור. חברת הנדל"ן מצלאוי דיווחה היום (ד') על עסקה בסך 46.7 מליון שקלים, במסגרתה נרכשו 24 יחידות דיור על ידי רוכש אחד בלבד בפרויקט "מגדלי עלית" שהיא מקימה ברמת גן. מדובר בדירות בנות 2-4 חדרים הממוקמות במגדל הראשון של הפרויקט, בין הקומה הראשונה לקומה ה-18.

 

 

הפרויקט ממוקם ליד מתחם הבורסה, בסמוך למפעל הממתקים המיתולוגי עלית, אשר עובר בימים אלה הליך שימור מבנים. הוא מהווה חלק מהליך של פינוי-בינוי והתחדשות עירונית במתחם הרחובות ארלוזורוב וז'בוטינסקי בעיר, במסגרתו תתבצע מתיחת פנים לאזור כולו מבחינת תשתיות, נגישות, שיפור חזית הרחוב והגדלת היצע הדיור.

 

הפרויקט אמור לכלול בסך הכל 4 מגדלי מגורים עם 560 דירות, אולם טרם התקבלו אישורים סופיים להקמת 3 המגדלים הנוספים. מגדל המגורים שנבנה בימים אלה ובו נמכרו הדירות למשקיע, יהיה בגובה 34 קומות ויכלול 150 יחידות דיור בנות 2-5 חדרים לצד דירות פנטהאוז וכן חניון תת-קרקעי, חדר כושר, ספא ועוד אלמנטים יוקרתיים שקורצים למשקיעי הנדל"ן שהפרוטה מצויה בכיסם.

 

הדמיית מגדל עלית ברמת גן (הדמיה: view point) (הדמיה: view point)
הדמיית מגדל עלית ברמת גן(הדמיה: view point)

 

אכלוס המגדל צפוי בספטמבר 2017 והוא נמצא כעת בהליכי בנייה. על פי הערכות, מחירי דירות 4 חדרים במגדל, בשטח ממוצע של 110 מ"ר עם מרפסת ב-10 הקומות הראשונות, מגיעים למחיר ממוצע של כ-2.3 מיליון שקלים. המחיר נקבע בהתאם לגודל ושטח הדירה ומספר הקומה.

 

לדברי סמי מצלאוי, יו"ר ובעלי החברה, "מתחם עלית עתיד להפוך לצנטרום החדש והתוסס של גוש דן בתחום המגורים, המסחר והתעסוקה. האזור כולו צפוי לעבור התחדשות עירונית מאסיבית לצד בנייה לגובה של מגדלי יוקרה למגורים, לכן אני לא מופתע שיש מתעניינים רבים בפרויקט. העיר רמת גן תציע אלטרנטיבה למגדלי היוקרה של תל אביב ובמחירים שפויים ביחס לשוק זה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: view point
הדמיית מגדל עלית ברמת גן
הדמיה: view point
מומלצים