שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  "בישראל מטפלים באויבים, בעזה מסכנים אזרחים"

  הסנטור האמריקני טד קרוז פגש בביקורו במרכז הרפואי "זיו" פצועים סורים המקבלים שם טיפול מסור. במאמר שפרסם ב"וושניגטון טיימס" כתב כי זו ההוכחה לכך שבעוד שבישראל מטפלים גם באויבים, בבית החולים בעזה מחביאים מחבלים ומסכנים אזרחים

  יחסים חמים בין ארה"ב לישראל: במאמר שפירסם הסנטור הרפובליקני האמריקני טד קרוז בעיתון ה"וושינגטון טיימס", הוא אומר כי "בעוד שבמרכז הרפואי זיו בצפת מצילים אזרחי מדינת אויב, בבית החולים שיפא בעזה מחביאים מחבלים ומסכנים אזרחים".

   

  עוד סיפורים חמים - בפייסבוק שלנו

   

  הסנטור שהדגיש את הניגוד בין שני הצדדים אמר כי "מעשי החמאס הינם פשעי מלחמה. מעשי ישראל הינם אחת המשימות ההומניטריות הגדולות והאלמוניות על פני כדור הארץ".

   

  חדשות צוק איתן:

  רופאים מגנים את ישראל: 'טבח ופשעי מלחמה'

  עכשיו כולכם עם סורוקה - אל תשכחו אותנו אח"כ

  הרופא שמגן על ישראל בתקשורת הספרדית

   

  2.	מימין-דר קלין שפירא, פרופ' אלכסנדר לרנר והסנטור טד קרוז בביקורו במרכז הרפואי זיו (צילום: באדיבות המרכז הרפואי זיו) (צילום: באדיבות המרכז הרפואי זיו)
  2. מימין-דר קלין שפירא, פרופ' אלכסנדר לרנר והסנטור טד קרוז בביקורו במרכז הרפואי זיו (צילום: באדיבות המרכז הרפואי זיו)

   

  קרוז ביקר לפני כחודשיים, במרכז הרפואי זיו. במהלך הביקור במרכז הרפואי זיו פגש בפצועים הסורים, שהובאו על ידי צה"ל ממלחמת האזרחים המטופלים במרכז הרפואי זיו.

   

  הוא מציין כי בביקורו הוא פגש את העובד הסוציאלי, דובר ערבית, שתפקידו להסביר למטופלים הסורים, המתעוררים לאחר שהגיעו מחוסרי הכרה ופצועים קשה מהמלחמה בסוריה ומוקפים בישראלים, שהם לא נמצאים בגיהינום.

   

  זאת לדבריו, בניגוד גמור למה שמתרחש בבית החולים שיפא בעזה. "מתחת לבית החולים שיפא בעזה ממוקמת המפקדה המרכזית של ארגון החמאס, אשר משתמש ברופאים ובמטופלים כמגן אנושי, כאשר הטיפול הרפואי והישרדותם של תושבי עזה אינם מעניינים את החמאס כלל".

   

  קרוז הוסיף ואמר כי הוא מאמין בישראל ובמרכז הרפואי זיו וכי המאמץ ההומניטרי והמקצועי הרב, המושקע בפצועים הסורים שווה כאמירה ולו בכדי לנסות ולשבור את חומות השנאה הסוררות בין ישראל לשכנותיה.

        

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אביהו שפירא
  המרכז הרפואי זיו. מטפלים בכולם
  צילום: אביהו שפירא
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים