שתף קטע נבחר

מרים: רמקול בלוטות' באוויר

כדור מרחף באוויר משמיע מוזיקה מהאייפון שלכם. האם זה שווה 179 דולר? האם הייתם קונים את זה? האם זה נראה כמו משהו שמוכרים בדוכן בקניון?

OM ONE הוא רמקול בלוטות' עם רעיון חדשני: ריחוף מגנטי מעל הבסיס שלו. האם זה יספיק כדי להביא את הרעיון לכדי מימוש בפועל? התשובה היא כן. חברת OM, שניסתה לגייס 100 אלף דולר הגיעה כבר ל-400 אלף דולר מיותר מ-1,400 איש שנשבו בהבטחה "הרמקול המרחף הראשון", ויקבלו אותו בדצמבר 2014.

 

 

הרמקול, שהוא בעצם כדור שמרחף בסיבוב, נמכר (לא כולל דמי משלוח) במחירים שבין 179 דולר (כ-625 שקל), לדגם הבסיסי, 299 דולר לדגם כדור המראות ו-1,000 דולר לעיצוב אישי בצבע שתבחרו.

על פי סרטון ההדגמה, את הרמקול אפשר לסנכרן עם כל מכשיר התומך בבלוטות', מאפשר סטריאו אם יש לכם שני רמקולים, והוא גם רמקול נייד. 

 

על פי יאהו, אנשי החברה סיפרו בהדגמה כי הרמקול שלהם מסוגל להגיע לעוצמה גבוהה יחסית להספק משום שאינו מחובר לשולחן. נגזרת מכך, הוא משתמש בפחות סוללה ומחזיק 15 שעות בין הטענות ב-70% עוצמה. לא ברור אם אפשר להמשיך להשתמש בו כשהוא מרחף בזמן ההטענה.

 

מנגד טוענים מומחה כי אין משמעות לכך שהרמקול אינו מחובר לבסיס ושיש להם במקרה הטוב בסך הכל רמקול יעיל מבחינת ניצול אנרגיה, "אבל מדובר ברעיון גזעי". עיתונאית אחרת טוענת וזה נראה די הגיוני האמת,  כי עצם הסיבוב של כוכב המוות הזה שולח את הצלילים לכל מיני כיוונים שזה בזבוז אלאאם יש מאזינים בכל פינות החדר.

 

או שמישהו רץ בסיבובים ושר בי ג'יז!

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים