שתף קטע נבחר

המשטרה לציבור: ראיתם הנגן החשוד ברצח?

שלושה ימים אחרי רצח הזמרת והמסעדנית דפנה בר ציון, המשטרה עדיין לא יודעת איפה החשוד, חבר להקת "הברירה הטבעית" אילן בן עמי. אחרי החיפושים בספארי, בצפון הארץ ובבית שלמה בר - היא פנתה לציבור בבקשה לסייע

הם חיפשו בספארי, בביתו של שלמה בר, בצפון הארץ - אבל לחשוד ברצח דפנה בר ציון עדיין אין זכר. בעקבות זאת, ושלושה ימים לאחר הרצח של הזמרת והמסעדנית, החליטה המשטרה לבקש את עזרת הציבור בחיפושים אחר החשוד המרכזי, המוזיקאי חבר להקת "הברירה הטבעית" אילן בן עמי.

 

בהודעת המשטרה נאמר כי בן עמי, יליד 1967, דרוש לחקירה: "הוא נראה לאחרונה בתל אביב בתאריך 14/8 ומאז לא אותר. כל היודע דבר העשוי לסייע באיתורו מתבקש לפנות למשטרת מרחב יפתח בטלפונים 03-6801770 או 03-6801717 או 03-6801721, או להתקשר למוקד 100 בכל תחנות המשטרה בארץ".

 

אמו של החשוד, ג'ולי בן עמי, קראה היום לבנה לחזור הביתה. בשיחה עם ynet אמרה האם ג'ולי: "הוא צריך לחזור, הוא לא עשה שום דבר רע. זה סיפור מורכב. שניהם היו באמוק ובאטרף. הייתה שם אהבה גדולה מאוד. אני מקווה שהכול יסתיים על הצד הטוב ביותר אצל כולם".

 

במשטרת יפתח, החוקרת את הרצח, לא שוללים את האפשרויות שבן עמי נמלט מהארץ או התאבד. מאז יום חמישי היו הבלשים אצל מרבית מכריו, וחיפשו אפילו בביתו של שלמה בר, סולן להקת הברירה הטבעית, שבה ניגן בן עמי. כבר כשלוש שעות אחרי גילוי הגופה בביתו בשכונת פלורנטין התקבל איכון סלולרי של המכשיר הנייד שלו ליד הספארי ברמת גן. הוא לא נמצא שם, אך השוטרים מצאו פריט אישי שהוא לקח על פי החשד מגופתה של בר ציון וניסה להיפטר ממנו.

 

לאחרונה נפרדה בר ציון מבן עמי, שנתיים לאחר נישואיהם. במהלך סוף השבוע התמקדו החוקרים במכריו של בן עמי, וניסו ללמוד על מערכת היחסים שלו עם בר ציון. הם גילו כי הוא היה במצב דיכאוני ונטל כדורים. בן עמי חבר בהרכב "הברירה הטבעית" מתחילת שנות ה-90. בשנת 2011 הוא הפיק את האלבום "בייבי אוריינטל" שבו נוגנו שירי ילדים בעיבודים ים תיכוניים - פרויקט שזכה להצלחה ואף הורחב בשנה שעברה כשיצא אלבום המשך עם שירים חדשים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד הנמלט בן עמי
הנרצחת בר ציון
מומלצים