שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מיכאל מירו התפטר מניהול "קול ישראל"

  "חוק השידור הציבורי החדש ותהליך הפירוק של רשות השידור אינם תואמים את תפיסת המוסר שלי", אמר מיכאל מירו לאחר שהודיע על התפטרותו מניהול תחנות הרדיו של "קול ישראל" - אך ימשיך לשדר בהן

  שינוי נוסף ברשות השידור: מנהל תחנות הרדיו של "קול ישראל", מיכאל מירו התפטר מתפקידו, אולם ימשיך לשדר בהן.

   

  מירו שעובד ברשות השידור כבר יותר משלושים שנה ומשמש כבר יותר משנתיים בתפקיד מנהל הרדיו, נפגש הבוקר (ד') עם העורך הראשי החדש, יונה ויזנטל וביקש ממנו לסיים את תפקידו כמנהל בעקבות חוק השידור הציבורי החדש שאומר כי רשות השידור תיסגר ותיתפתח מחדש. "הוראות החוק החדש המורות על פיטורי כל העובדים ותהליך הפירוק אינן תואמות את תפיסת המוסר והאתיקה שלי", אמר מירו אחרי הודעת ההתפטרות, "לכן ביקשתי לשחררני ממילוי תפקיד זה", הוסיף.

   

  לא תואם את אמות המוסר שלו. מיכאל מירו (צילום: מנחם גרניט) (צילום: מנחם גרניט)
  לא תואם את אמות המוסר שלו. מיכאל מירו(צילום: מנחם גרניט)

   

  מירו שמגיש את התוכנית "שעת חברה" ו"בדרך אל הטבע" ברשת ב', סיכם עם ויזנטל כי ימשיך להגיש את שתיהן ואף יערוך משדרי אקטואליה.

   

  עזיבתו של מיכאל מירו היא תוצאה נוספת של חוק השידור הציבורי אותו יזם שר התקשורת גלעד ארדן. לפני כשבועיים מונה לרשות השידור כונס נכסים - פרופסור דוד האן שמינה את סמנכל התוכן של yes לשעבר, יונה ויזנטל לתפקיד העורך הראשי. במקביל נלקחו סמכויותיהם של יושב הרשות, אמיר גילת והמנכ"ל, יוני בן מנחם.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דוד וינוקור
  קול ישראל. מיכאל מירו ימשיך לשדר
  צילום: דוד וינוקור
  לאתר ההטבות
  מומלצים