שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  סוכן סמוי מנע חיסולים בעולם התחתון
  עבריין לשעבר גויס על ידי המשטרה ופעל כמה חודשים בארגון של אבי רוחן. מידע שמסר מנע ניסיונות חיסול של עבריינים. היום נעצרו 17 חשודים בעבירות סחיטה וסחר בסמים, בהם דמויות שנחשבות לבכירות בארגון של רוחן

  17 חשודים, בהם דמויות המזוהות עם ארגון הפשע של אבי רוחן, נעצרו היום (ה') על ידי שוטרי להב 433. המעצר התבצע בזכות פעילות של סוכן סמוי שחדר בחודשים האחרונים לארגון של רוחן. על פי המשטרה, הסוכן התריע במהלך פעילותו על ניסיונות חיסול בעולם התחתון והמשטרה הצליחה לסכל אותם.

    

  כתבות נוספות בערוץ החדשות

  מדינות ערב: מצטרפים למבצע נגד דאעש

  פרשת השופט: עמיתיו ידעו על החשדות?

  טרגדיה ברמלה: בן 4 נפל מקומה שביעית ונהרג

  הטענות וההפרכות: כך הורשע האב בטלטול

   

  הסוכן הסמוי הוא עבריין לשעבר שחצה את הקווים, ובמשטרה אומרים שהוא אחד האיכותיים שהיו להם בתקופה האחרונה. הסוכן מנע כאמור נפגעים בנפש אחרי שהתריע בפני אנשי המודיעין של היאחב"ל על ניסיונות חיסול בעולם התחתון. כזכור, בלשי היאחב"ל הגיעו לאחרונה לבית שבו הייתה התארגנות של חברי חולייה המזוהה עם ארגון רוחן, שעל פי החשד קשרו קשר לביצוע חיסול. בנוסף היו עוד כמה מעצרים שהפתיעו את אנשי הארגון, ורק כעת מתברר שחלק לא קטן מהם היו בזכות מידע הזהב שהעביר הסוכן למפעיליו.

   

  רוחן נחשב לאחד היעדים המרכזיים של היאחב"ל, שמנסה בכל דרך להפלילו. זו גם הייתה המטרה כאשר לפני כמה חודשים הצליח מחלק הסוכנים בלהב 433 להחדיר סוכן סמוי לארגון של רוחן. מדובר בעבריין שאותר, ולאחר הליך גיוס שלווה עם פרקליטות המדינה הסכים לחצות את הקווים ולשתף פעולה עם המשטרה. במהלך כמה חודשים אסף הסוכן ראיות נגד חברי הארגון בחשד לעבירות שונות, שכוללות בעיקר סחר בסמים ועבירות סחיטה באיומים. בין העצורים גם שני אחים, שנחשבים לדמויות מרכזיות בארגון.

   

  לפנות בוקר ובתום מעקב עצרו בלשי היאחב"ל בלהב 433 את החשודים וערכו חיפוש בבתיהם, אשר כלל תפיסת מסמכים וחומרים רלוונטיים לפרשה, לצד תפיסת כלי רכב שיועברו לחילוט. בין העצורים כמה דמויות שמזוהות מודיעינית עם רוחן. הם הובאו היום לבית משפט השלום בראשון לציון והמשטרה ביקשה להאריך את מעצרם ב-11 יום. בית המשפט האריך את המעצר של חלק מהחשודים עד ליום שלישי הקרוב, ומעצרם של השאר הוארך עד ליום רביעי.עורכי הדין קובי בן שעיה, ליה פלוס, ויקי כהן ואייל אוחיון שמייצגים את החשודים, הכחישו בבית המשפט את החשדות המיוחסים להם..

   

  רוחן נעצר בחודש אוגוסט האחרון בחשד שסחט באיומים בעל מגרש מכוניות בהרצליה, אך שוחרר ממעצר לאחר שלא התבסס נגדו חשד. לטענת המתלונן, בעקבות חוב כספי הגיעו למגרש שלו אנשים שאיימו עליו ולקחו לו שתי מכוניות. רוחן טען אז מלכתחילה שאין לו כל קשר לאירוע, ועורכי דינו טענו שמדובר ב"רדיפה של המשטרה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אבי מועלם
  אבי רוחן. נעצרו אנשים שמזוהים עם הארגון שלו
  צילום: אבי מועלם
  מומלצים