שתף קטע נבחר

פרשת הזמר מ"כוכב נולד": אביו חשוד באונס

מעצרו של הזמר החשוד בביצוע מעשה סדום וקשירת קשר לפשע הוארך בשלושה ימים. בפרוטוקול הדיון נחשף כי אביו אנס על פי החשד את הצעירה בת ה-18 והסיע אותה הביתה. האב טרם אותר

המשטרה מחפשת אחרי אביו של הזמר החשוד בביצוע מעשה סדום בחשד כי סימם את הצעירה ואנס אותה. האב נעלם, ובמשטרה הביאו היום (א') להארכת מעצר את הזמר וחברו, החשודים בקשירת קשר לביצוע פשע ומעשה סדום. בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרם של השניים בשלושה ימים. "מדובר במישהי שלא יכלה להתנגד, אפילו להגיע אלינו היא לא הצליחה ואיתרנו אותה אחרי שגורם הפנה את תשומת לבנו", אמר נציג המשטרה בדיון.

  

הזמר (משמאל) וחברו. טוענים לקיום יחסי מין בהסכמה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
הזמר (משמאל) וחברו. טוענים לקיום יחסי מין בהסכמה(צילום: מוטי קמחי)
 

על פי החשד, שנחקר במרחב דן תחנת מסובים, הצעירה בת ה-18 הגיעה לביתו של הזמר במטרה לקיים איתו יחסי מין. לאחר האקט הוא ביקש ממנה לשכב גם עם שותפו אך היא סירבה, ועל פי הנטען נעשה בה מעשה סדום בכפייה. כל אותה עת, כך נטען, עמד הזמר בצד ורק ביקש מהחבר שלא להכאיב לה. בעדותה במשטרה טענה הצעירה כי אביו של הזמר הציע לה לעשן ג'וינט, ולאחר שהייתה מטושטשת אנס אותה ולאחר מכן לקח אותה לביתה. "לאחר לכתם של הזמר וחברו האב שידל את הצעירה לזנות. בשלב מסוים הוא הציע לה לעשן סיגריה שהכילה בתוכה ככל הנראה גראס או חומר אחר, כך שלא יכלה להתנגד, ואנס אותה", נטען בבקשת הארכת המעצר על ידי נציגת המשטרה, רס"מ כרמלי טריקי.

 

פרקליטתו של הזמר החשוד, עו"ד דינה שוגול ממשרדו של שרון נהרי, דחתה את הטענות כלפיו: "החשוד מסר גרסה מפורטת וקשר עצמו ליחסי מין. לטענתו, מדובר ביחסי מין שנעשו בהסכמה. המתלוננת שלחה לחשוד הודעה שבה כתבה לו שהיא רוצה לקיים איתו אקט מיני. מדובר בחשוד נטול עבר פלילי שאם שמו יתפרסם כעת - ייגרם לו נזק".

 

סנגורו של החבר, עו"ד שגיא זני, אמר כי לקוחו טרם מסר עדות. הוא מחה על כך שלא נאספו בדיקות רפואיות ואמר כי טענת המשטרה מבוססת על שמועה. "מרשי נטול עבר פלילי. הוא מכחיש את המיוחס לו", טען.

 

באולם הדיונים נכח גם חבר אחר של הזמר, שטען כי הכול היה בהסכמה אחרי שהנערה פנתה אליהם. "היא הגיעה מיוזמתה אחרי שיצרה קשר בפייסבוק ורצתה לקיים איתם יחסי מין. מאוד הופתעתי, החשוד אדם נעים הליכות ונורמטיבי ואין סיכוי שהוא יפגע בזבוב. כל ההיכרות שלהם היא קצרה מאוד ודרך הפייסבוק", טען החבר.

 

יש לציין כי במשטרה בודקים את טענת ההתקשרות דרך הפייסבוק, ומומחי תקשורת מטעמה יחקרו את העניין בימים הקרובים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
הזמר החשוד
צילום: מוטי קמחי
מומלצים