שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קשיים בהעברת בית"ר לזאבי
  יאיר רבינוביץ', יו"ר הרשות לבקרה תקציבית, סירב לרשום את גד זאבי כבעלים של בית"ר ירושלים, מאחר שהאחרון סירב להכיר בחלק ניכר מחובות העבר של הקבוצה. דובר בית"ר: "אני לא רואה כל אפשרות שזאבי יפסיק לתמוך בבית"ר"

  הרשות לבקרה תקציבית והעומד בראשה, רו"ח יאיר רבינוביץ', מסרבים לרשום את גד זאבי כבעלים של בית"ר ירושלים. זאבי התבקש להמציא לרשות מסמך לפיו הוא מכיר בחובות העבר של בית"ר, אך מהתשובה שנתן, הבינו ברשות כי זאבי אינו מכיר בחלק ניכר מחובות הקבוצה. בתגובה, סירב רבינוביץ לרשום את זאבי כבעלים של בית"ר, מאחר שלטענתו זאבי מפר את תקנון הבקרה, לפיו בעלים חדשים של קבוצה חייב לכסות את חובות העבר.
  זאבי טען בתגובה שכשרכש את הקבוצה, סוכם עמו שהוא מכסה חובות עד לגובה מסוים, ולאחר החתימה, גילה להפתעתו כי חובות הקבוצה גדולים מכפי שדווח. למרות דבריו של זאבי נראה כי אין בכוונתו לעזוב את הקבוצה.
  כאב הראש של ראשי בית"ר רק התחזק בעקבות העובדהה שזאבי לא מוכן לאשר לפי שעה את תקציב הקבוצה, העומד על 50 מליון שקל, ברשות לבקרה תקציבית. אם בית"ר לא תסדיר את עניניה מול יאיר רבינוביץ' והבקרה התקציבית, היא לא תוכל לפתוח את הליגה.
  יובל היימן, דובר בית"ר ירושלים: "לא ידוע לי על בעיות שצצו ברשות לבקרה תקציבית בכל הקשור לשליטה של גד זאבי בבית"ר ירושלים. נושא חובות העבר הוא נושא מורכב ובהסכם הרכישה לקח על עצמו זאבי לכסות את חובות העבר. ייתכן שישנם מספר נקודות במחלוקת, אך אני מאמין שהן יתבהרו. גד זאבי הוא איש עסקים רציני ומכובד שהגיע לבית"ר כדי להשקיע בה לטווח ארוך. אני לא רואה כל אפשרות בה ישפיעו חובות כלשהם על ההתקשרות זאבי לבית"ר ועל מידת תמיכתו במועדון".

  לפנייה לכתב/ת
  צילום: ארכיון YNET
  זאבי. מסרב להכיר בחלק מחובות העבר
  צילום: ארכיון YNET
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  דדש. מתנער מחובות העבר
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים