שתף קטע נבחר

המתלוננת כתבה לזמר: "הכול היה מרצוני"

שיחות בפייסבוק בין הצעירה המתלוננת לבין יוצא "כוכב נולד" מאששות לכאורה את גרסתו שלפיה יחסי המין ביניהם היו בהסכמה. הצעירה כתבה לזמר: "היה לי כיף איתך"

יום רביעי, 10 בספטמבר, 14:29: "לא עשית לי כלום, הכול היה מרצוני, והיה לי כיף איתך". כך כתבה הצעירה שהתלוננה נגד פליט "כוכב נולד" בהתכתבות שערכה עמו בפייסבוק. כמה שעות לאחר שבית משפט השלום בתל אביב שחרר בתנאים מגבילים את הזמר שנחשד בקשירת קשר לביצוע פשע ובסיוע לביצוע פשע, מתפרסמות הערב (יום ג') השיחות שערך הזמר עם הצעירה המתלוננת.

 

ההתכתבות בין הצעירה לזמר בפייסבוק ()
ההתכתבות בין הצעירה לזמר בפייסבוק

על רקע טענות הזמר שלפיהן יחסי המין עם הצעירה בוצעו בהסכמה, תיעוד השיחות בין השניים מחזק לכאורה את גרסתו. עוד לפני הפגישה בין השניים כתבה הצעירה לזמר: "אני בת 18, אני חוקית, אני בת 18 מה יש לי חוץ מליהנות". הצעירה התעניינה בהלכות חייו של הזמר וקבעה עמו פגישה בדירתו. "תקשיב לי, בא לי להיות איתך", כתבה הצעירה לזמר לפני הפגישה.

 

לאחר הפגישה הביעה הצעירה את כעסה על הזמר וכתבה לו: "היכרתי אותך, באתי אליך, נמשכתי אליך, ואתה ניצלת את זה". הזמר ניסה להתגונן: "ניצלתי אותך? אולי את ניצלת אותי, היה לי כיף ונהנית וצחקנו והכול היה טוב. הזמנתי לך מונית בהלוך ובחזור דאגתי שיחזירו אותך עד הבית". מיד לאחר מכן כתבה הצעירה: "היה לי כיף איתך".

 

עו"ד שרון נהרי (צילום: בני דויטש) (צילום: בני דויטש)
עו"ד שרון נהרי(צילום: בני דויטש)

בהמשך השיחה קובלת הצעירה נגד אביו של הזמר, שעצור בפרשה בחשד לשידול לזנות, ועל כך השיב לה הזמר: "את ממציאה דברים ומדברת שטויות". אחרי שהצעירה ביקשה לקבל את מספר הטלפון של אביו כתב לה הזמר: "שחררי וזהו, לא מתאים לי כל זה. די, עזבי אותי. אחרי כל מה שאת מנסה לעשות את עוד רושמת 'בא לי אותך שוב?' פה זה נגמר, שחררי אותי". הצעירה גם הביעה מורת רוח על התנהלותו של המקורב לזמר.

 

העימותים שנערכו אתמול בלילה העלו כי ייתכן שיחסי המין בוצעו בהסכמה. השופט ירון גת שחרר היום למעצר בית את הזמר וגם את מקורבו החשוד אף הוא במעורבות בתקיפת הצעירה. השופט גת קבע כי "החשדות לא התחזקו ובמידה מסוימת אף הצטמצמו".על החשודים נאסר ליצור קשר עם המתלוננת במשך 90 יום. עוד קבע השופט כי על רקע גילם הצעיר ועברם הנקי יישאר צו איסור הפרסום עד להחלטה אחרת.

 

ההתכתבות הוצגה לשופט 

עורכי הדין שרון נהרי ומירי פרידמן המייצגים את החשודים טענו כבר אתמול כי היחסים בוצעו בהסכמה, וכי המתלוננת שלחה למשתתף הריאליטי מסרונים שבהם כתבה שהיא רוצה להגיע לביתו כדי לקיים אקט מיני. אתמול נמסר גם למשטרה מידע כי גם לאחר שרשרת האקטים המיניים בין השלושה, שוחחו

שוב הצעירה והזמר בפייסבוק והיא אמרה לו כאמור שברצונה לפגוש אותו שוב למטרות מיניות. את ההתכתבויות הללו בפייסבוק הציג עו"ד נהרי לשופט. "זה אחרי האירועים", הסביר.

 

בעדותה הראשונית סיפרה המתלוננת ששכבה עם הזמר מרצון אך לאחר מכן הגיע הצעיר השני וביצע בה מעשים מיניים חמורים בניגוד להסכמתה. עצור נוסף בפרשה, אביו של הזמר, עצור עד מחר בחשד לשידול לזנות. כנראה האב ביצע במתלוננת אקטים מיניים, אך אתמול לא היה ברור בוודאות אם אותם מעשים היו בהסכמה או שלא. לאור זאת, החשד הראשוני לאונס הומר בחשד לשידול לזנות כלפי הצעירה וכלפי אדם רביעי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
הזמר החשוד
צילום: מוטי קמחי
מומלצים