שתף קטע נבחר

אישום: נשכה את איבר מינו של בן זוגה

גרימת חבלה בנסיבות מחמירות - זה סעיף האישום שהוגש נגד אישה מרמת גן שתקפה את בן זוגה במהלך קיום יחסי מין. בין הראיות: צילומי האיבר לאחר הנשיכה

מדינת ישראל מאשימה את תושבת רמת גן בגרימת חבלה בנסיבות מחמירות לאחר שזו נשכה איבר מינו של בן זוגה בחודש אפריל. בימים הקרובים אמורים שני הצדדים להופיע בבית המשפט ולשטוח את טענותיהם. בין חומרי הראיות גם צילומים שביצעו שוטרי תחנת רמלה מיד לאחר האירוע.

 

בעולם כולם מכירים את הסיפור של ג'ון בוביט שעשה קריירה לאחר שאשתו כרתה את איבר מינו ב-1993. אמנם בסיפור שהתחרש לפני כחצי שנה ברמלה, לא הייתה אלימות כה ברוטלית, אבל מבחינת המשטרה אי אפשר היה לעבור על התקיפה לסדר היום ונגד האישה הוגש כתב אישום.

 

הנאשמת והמתלונן היו בני זוג במשך חצי שנה. מהעדויות שבתיק החקירה עולה כי בזמן שהשניים קיימו יחסי מין שאלה האישה את הגבר אם ניהל יחסים עם אישה אחרת מלבדה, וכאשר תשובתו הייתה חיובית היא רתחה מזעם. לפי כתב האישום, "באותן נסיבות תקפה הנאשמת את המתלונן שלא כדין וללא הסכמתו בכך שנשכה אותו באיבר מינו בכתפו ובידו הימנית".

 

השניים הגיעו לתחנת המשטרה ברמלה, ושם נחקרו ארוכות. האישה טענה תחילה כי הגבר כלא אותה בביתו ולא נתן לה ללכת, ואילו כשהשוטרים גבו מהגבר את גרסתו, הפתיע האיש כשביקש להפשיל את מכנסיו ולהראות את הפגיעה שספג במקום מוצנע. הפציעה תועדה והתמונות יהיו חלק מחומרי הראיות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים